Co chtěly dělat - nebo BY chtěly dělat - ženy-in?
Pobavte se se mnou :-)

Jo, ale když jsem byla tak v páté, šesté třídě, tak jsem hrozně chtěla být hrobníkem. Dneska si občas říkám, jaké by to asi bylo, kdybych se dala na to kopání hrobů. Mohla jsem být v krásném prostředí, v přírodě a mít svůj klid.

Čím bys chtěla být, až budeš velká? Ovocem do jogobely

Já chtěla býr princeznou, nechápu, že se mi to nepovedlo.

Jako dítě jsem chtěla být napřed zahradnice, pak aranžérka, potom učitelka, a průběžně celou dobu členka posádky Enterprise. Nevyšlo to.

Já chtěla být pilot, jsem dispečerka.

Kdybych potkala kouzelného dědečka, požádala bych ho, abych se stala zámožnou rentiérkou.

Já chtěla být hlavně mámou, a to jsem, co bych chtěla víc

Chtěla bych být politikem, ti to maj asi nejjednodušší, kecaj, kecaj, kecaj, a ještě za to berou peníze

Tak u mě to mělo klasický vývoj: princezna, lékařka, učitelka, výzkumnice. Ale jedno jediné mi zůstalo po celé dětství, a to DŮCHODCE Škoda, že už je teď jasné, že toho si moc neužiju - vidím to na od kompu rovnou do krematoria"

Já chtěla být mimozemšťan. A jsem. :-)

Když poprvé v roce 1989 dávali přenos Miss ČR, tak jsem chtěla jako povolání být Misska :-) Nevím, co mě to napadlo, nějak jsem si neuvědomovala, že to není povolání, ale to mi tenkrát bylo šumafuk. Taky jsem pak chtěl být popelářkou, protože jsem jim záviděla, jak jezdí na stojáka z autem :-)

V 15 jsem si vyplnila na přihlášku automechanik. Sama jsem si ji podepsala a va škole odevzdala. Měla jsem smůlu, že tehdejší výchovný poradce zavolal rodičům a práskl mě.

Čekám na další úúúžasné představy z dětství. Jedna z autorek dostane chytrý čajíček" Welness tea s gingko bilobou!

 

Reklama