A je to tady zase! Po roce Vánoce přicházejí a před námi stojí složitý úkol, jak obstát u zkoušky obdarování našich drahých poloviček! Stejně jako každý rok si lámeme hlavu, CO koupit a zároveň potěšit. Je samozřejmě možné, že se vás tento problém netýká, v tom případě hluboce smekám. Musím ale přiznat, že já strávím spoustu času vymýšlením, hledáním a chozením po obchodech, než něco vyberu. Bohužel se má bezradnost netýká pouze mého přítele, ale kohokoliv, kdo je opačného pohlaví a já mu chci na Vánoce udělat radost. V tom je ale ten problém, čím mu tu radost udělat? Čím ho překvapit? A hlavně, jak se neopakovat? Jak jsem zjistila, nejsem jediná, koho tato otázka trápí, tak jsem se rozhodla vyrazit do terénu a udělat menší anketu, o tom, co vlastně muži chtějí od svých přítelkyň, manželek, milenek k Vánocům. Zeptala jsem se deseti mužů různého věku a povolání, a tady je výsledek :-)  

 

 

Luboš (kuchař, 25 let)

Já už jsem se svojí přítelkyní několik let, takže spíš už něco praktického. Hodil by se mi mp3 přehrávač nebo autorádio. :-)

 

Jan (student, 22 let)

Co bych chtěl od přítelkyně k Vánocům? No tak když vynechám různé sexuální hrátky, tak asi něco technického, něco k počítači.

 

Aleš (lékárník, 47 let)

Já bych si od své manželky asi přál hodinky, aspoň bych věděl, kolik času jsem s ní už prožil. :-)

 

Martin (herec, 32 let)

Vloni jsem dostal kožený pásek a nosil jsem ho celý rok, tak klidně zase pásek, nebo nějaké autodoplňky.

 

Radim (podnikatel, 55 let)

Svatý pokoj. :-) Ne, tak dobře. Radost by mi udělal zájezd na hory. Poměrně hodně času trávím v práci a rád bych si někde odpočinul. Nebo bych rád zkusil seskok padákem.

 

Petr (učitel, 29 let)

Já jsem se svojí přítelkyní teprve tři měsíce, tak bych chtěl dostat něco hodně osobního, výběr bych už nechal na ní. Kamarád dostal od své holky k narozeninám řetízek a pořád ho nosí, tak asi něco takového, abych ji měl na blízku, i když není se mnou.

 

Tomáš (doktor, 42 let)

To je jednoduché. Jsem milovníkem dobré whiskey, tudíž bych si přál nějaký kvalitní kousek.

 

Karel (důchodce, 71 let)

Po tolika společně strávených letech, co si ještě můžu přát? Jsem v důchodu, tak mám spoustu času, kdy většinou čtu. Potěšila by mě nějaká naučná encyklopedie nebo dobrá detektivka. Knihy jsou teď drahé, zvlášť ty naučné, tak si je sám nekupuju.

 

Martin (řemeslník, 38 let)

Mně je to docela jedno. Ale líbil se mi nápad kolegovy ženy. Ta mu nechala k výročí svatby vyrýt na stříbrný medailon čínsky jeho a její jméno. Vypadá to fakt dobře a kolega ho pořád nosí, tak to splnilo účel.

 

Petr (ředitel společnosti, 64 let)

Rozhodně už ne žádné kravaty a košile, jestli potkáte moji manželku, tak ji to prosím vyřiďte. :-) Když něco potřebuji, tak si to koupím, takže něco, čím by mě překvapila, ale spokojil bych se i s něčím na golf nebo na tenis.

 

 

Doufám, že vám tato anketa alespoň trošičku pomohla v nelehkém výběru. Nebo jste aspoň získali větší přehled o tom, co je možné. :-). Lovu zdar!

Reklama