Musím vám napsat příběh mého manžela a jeho bratránka při cestě do práce.

Jezdili na montáže na 10 dní, takže každý měl velkou tašku a dobrou hodinu čekání na vlak. Nelenili a šli na pivko. Čas příjemně uplynul a manžel říkal, že ještě dojde koupit 2 piva na cestu. Jenže se malinko zdržel a vlak mezitím chtěl odjet. Bratránek nelenil, chytil dveře vlaku a začal nohama „brzdit" vlak. Abyste si to představili, bylo léto a on měl na nohou pantofle. Průvodčí nevěřícně zíral a divil se. Mezitím se vynořil manžel s pivama a vida - vlak se rozjíždí. Tak přidal, ale protože měl pantofle na nohou i on, zakopl o pražce a spadl mezi koleje. Ta velká taška mu krásně přistála na hlavě a on s vidinou záchrany piv zvedl ruce. Když se konečně zvedl, podíval se na bratránka, jestli brzdí a pak na piva a s výkřikem: NEROZBIL!! se rozeběhl dál. Vlak mezitím skutečně zastavil a oni nastoupili. Říkali, že z venku bylo slyšet, jak se plný vlak baví, ale ve chvíli, kdy nastoupili, bylo hrobové ticho. Nic nezlepší náladu tak, jako cizí neštěstí a blbost dvou dospělých chlapů.

maje

Chtěla bych vidět pána, co brzdí vlak i výraz průvodčího.

Zahoďte stresy za hlavu a zasmějte se se Ženou-in. Dnes máme veselý den na téma Co mě naposledy rozesmálo. Posílejte mi vtipy, vtipná videa, hlášky, obrázky, dokumenty nebo své příběhy ze života. Zkrátka vše, čím byste chtěla sebe i ostatní pobavit. Psát můžete už teď na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek stát za to, během dne ho zveřejníme. A ten, který nejvíc podráždí naše bránice, se může těšit na odměnu.

Reklama