Bulvár

Co bavilo redakci v červnu?

Jaký byl měsíc květen v redakci Ženy-in? Čím jsme žily? Co nás bavilo a komu se převrátil život vzhůru nohama?

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Vendula KubalíkováTeplý červen mě vyhnal ven. Měla jsem mnohem větší potřebu být na slunci, na vzduchu a mít kolem sebe zelenou barvu stromů. Užívala jsem si pražské parky a odpoledne po práci dětská hřiště, okolí Náchodska i znojemská koupaliště. K pravidelnému plavání jsem přidala běh, na brusle jsme vyrazili celá rodina i v doprovodu kolegyně Markéty a první jógu jsem vyzkoušela pod taktovkou kolegyně Marušky.

Užívali jsme si třešní i jahod a trhali do vázy máky.

Červen byl pro mě hezký měsíc i díky mému bratrovi, kterému vyšla další kniha. Smekám a jsem na něj neskutečně hrdá.

Radost mi udělaly kamarádky, které si udělaly čas, a přišly za mnou do redakce na náš bazárek a ochutnávku zmrzliny. Díky i jim!

červen

Za zmínku stojí i příjemná návštěva Galerie Mánes v doprovodu Kristiny, kde je nyní výstava Signatura umělce a tatéra Lukáše Musila (Musa). Manžel si ze mne dělal legraci, že na výstavu nemusím chodit a stačí koukat na něj. Vlastní totiž několik tetování právě od Musy...

Další prima měsíc za námi, prázdniny čekají.

Kristina Vodičková, editorka

kikusČerven mi začal krásnou čtyřdenní dovolenou v Londýně, kde jsem byla navštívit svoji sestru, která se tam před rokem odstěhovala. Zároveň se mi podařilo sladit termín s kamarádem ze Zélandu a sešli se během chvil, kdy byla sestra v práci. Londýn jsem navštívila teprve podruhé a znovu jsem se do něj zamilovala. Je to město s příjemnou atmosférou, usměvavými lidmi, hudbou, kulturou, nakupováním... Dost by mě lákalo tam žít nastálo a to jsem tam byla právě v termínu posledního útoku, který rozhodně nic z atmosféry Londýna nevymazal.

Během těch pár dní jsem stihla navštívit Největší námořní muzeum v Británii, Královskou greenwitchskou observatoř a nádhernou historickou loď Cutty Sark, která byla postavena v roce 1869 a byla nazývána Královnou oceánů. Pokud se do Londýna chystáte, rozhodně vám městkou část Greenwich doporučuji - je to opravdu nádherné místo, z kterého na vás sálá historie a všechna vyjmenovaná místa stojí za návštěvu.

vyhled

cutty

Protože miluji hudbu, tak jsem jeden z večerů strávila i na koncertě na rockovém festivalu v Camdem Town, což je čtvrť, kterou musím příště ještě víc prozkoumat. Je to velice barevná a potetovaná část Londýna, kde najdete vždy ty nejlepší koncerty a umělce. Taková má oblíbená Amy Winehouse si tam užívala každý večer a nechala jsem si ukázat místa, kde pařila.

amy w

S mojí mladší sestřičkou jsme zvládly hodně gurmánských zážitků a také velké množství nákupů. A maminka mi pro sestru nabalila do kufru štrúdl, takže jsem dokonce i já přivezla „něco českého“.

sestri

Co se týče nákupů, tak jsem samozřejmě nevynechala svůj oblíbený Primark, ale sháněla jsem šaty na svatbu kamarádce, takže jsem ještě nakoupila v Miss Selfridge (na fotce níže) a Little Mistress. Tyhle obchody nevynechejte!

saty selfridge

A samozřejmě jsem také ukojila svou závislost na kosmetice a nakoupila mnoho produktů od Lee Stafford, Carmex a konečně jsem si koupila tekutou rtěnku od Kat Von D. Jednoduše, výlet to byl výživný a skvělý - už se dívám na letenky na září.

Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka

dddddČerven mě bavil od začátku do konce. A mám pocit, že byl trochu nafukovací. Ale pěkně popořádku... tento měsíc byl super hlavně proto, že jsem s kamarádkou otevřela naše jógové studio Solo Bueno a vydaly jsme se tak po úplně nové cestě a zatím (musím zaťukat), je to skvělé! Vydala jsem se také na press trip do polské Vratislavi, města, kam by mě osobně vůbec nenapadlo vyrazit. Doporučuji!

Minulý týden jsem také oslavila svoje 29. narozeniny. Byla jsem asi hrozně hodná, protože jsem byla zaplavena jogínsko (nové oblečky a botičky) – cestovatelsko (měsíc v Nikaraguy) – módními dary (hadry, hadry a zase hadry). Oslavila jsem to se svou báječnou rodinou a kamarády a musím se pochválit, protože se to oproti minulým rokům obešlo bez deliria tremens, lobotomie mozku a několikadenní kocoviny.

Na závěr vás ale také musím nalákat na dvě kulturní akce – divadelní představení Pýcha a předsudek v Národním divadle a dokument Svět podle Daliborka, příběh něžného neonacisty. Obojí skvělé, to druhé vám ale doslova vezme dech a ukáže život zase z trochu jiné stránky.

Markéta Škaldová, redaktorka

marketaMinulý měsíc byl pro mě takový poklidný, ale zažila jsem pár hezkých akcí.

První byla od Canonu. Šla jsem do zoologické zahrady a učila se tam pod odborným dohledem fotit. Nikdy bych nevěřila, že mě to chytne. Udělala jsem pár dobrých, samozřejmě i spoustu špatných snímků zvířátek. Ty, co se mi líbí, už mám připravené k vyvolání a chci si s nimi ozdobit svůj domov.

Dále to byla Kapitánská párty – 1. narozeniny Lodě Captain Morgan. S kolegyní Maruškou jsme si to náramně užily. Na této akci bylo přes 12.000 lidí, takže slušný mejdánek.

canon

Z čeho jsem ale měla velkou radost, bylo nádherné počasí. Jak já to léto miluju. A také se nesmím zapomenout pochlubit, jak jsem dotáhla (téměř) k dokonalosti jednu jogínskou pozici. Za to vděčím nejlepší instruktorce jógy, kolegyni, kamarádce Marušce. Všem pražským doporučuji navštívit její nové studio. Cvičení s ní je radost, někdy i pěkná dřina, ale to k tomu patří. Vím, o čem mluvím. Nikdy jsem nevydržela dělat žádnou sportovní aktivitu tak dlouho, jako jógu.

solobueno        

Klára K Klára Křížová, obchodní ředitelka

Červen byl pracovně náročný, ale udělala jsem si na týden dovolenou na Sardinii. Tady jsem si nařídila odpočinek, tak jsem každý večer cvičila jógu a koupala se celý den v moři. Objevila jsem kouzlo jízdy na paddleboardu, je to skvělé, měla jsem čirou radost z pohybu. I když mi to moc nešlo, padala jsem, prkno ve vlnách nejelo, kam jsem chtěla. No, ale budu trénovat dál u nás na Berounce. Určitě to taky zkuste!

Ještě jsem byla na skvělém představení Líbánky na Jadranu ve Studiu dva, smála jsem se, až mi tekly slzy! Teď se těším na léto a prázdniny, budou pracovní, připravujeme pro vás novou Ženu-in, kolem které je hodně práce.

Klára

NÁŠ INSTAGRAM @ZENA_IN.CZ

Co bylo předešlý měsíc?

   
04.07.2017 - Blog redakce - autor: redakce

Komentáře:

 1. avatar
  [20] man-mimo [*]

  Eva_CZ — #17 burka? Sml80

  superkarma: 0 08.07.2017, 14:12:16
 2. avatar
  [19] Kristina Vodičková [*]

  kobližka — #18 Londýn má úžasnou atmosféru Sml16 Vždy bude důvod se tam vracet a objevovat další části. Válečné muzeum si zapisuji na příště, děkuji za tip. Sml16

  superkarma: 0 07.07.2017, 14:12:31
 3. avatar
  [18] kobližka [*]

  Paní Vodičková,při vašem vyprávění o Londýně jsem si zavzpomínala na svojí cestu asi před 10ti lety,kdy jsme tam jeli s manželem za dcerkou.Camten Town má úžasnou atmosféru Sml67 také Imperiální muzeum války ve mě zanechalo docela silné dojmy.Takže za mě díky Sml16

  1. na komentář reaguje Kristina Vodičková — #19
  superkarma: 0 06.07.2017, 20:16:29
 4. avatar
  [17] Eva_CZ [*]

  Matinea — #15 Sml67 mozna by to bylo jeste lepsi v zavoji. Nebo to vsechno poradne umejt a ...... ale nevim, co s tim vytetovanym obocim. Sml80Sml15 Takhle se zohyzdit, ach jo.

  1. na komentář reaguje man-mimo — #20
  superkarma: 0 06.07.2017, 20:10:35
 5. avatar
  [16] gerda [*]

  Matinea — #15S těmi brýlemi souhlasím. Z čehož vyplývá, v čem je zakopaný pes.Sml32

  superkarma: 0 06.07.2017, 19:26:55
 6. avatar
  [15] Matinea [*]

  Eva_CZ — #10 gerda — #11 Ale v těch slunečních brýlích to není až tak strašné.

  Jinak Primark je i v Drážďanech a je tam tedy levně, ale jsou to strašné hadry.

  1. na komentář reaguje gerda — #16
  2. na komentář reaguje Eva_CZ — #17
  superkarma: 0 06.07.2017, 19:19:13
 7. avatar
  [14] Davidek [*]

  Markétko ty fotky vyvoláváš ?? takže fotíš na film ??

  a v koupelně máš temnou komoru ??

  ale asi né .. jen jsi se mimořádně špatně vyjádřila

  superkarma: 1 05.07.2017, 23:55:04
 8. avatar
  [13] peetrax [*]

  Jako vždy perfektní shrnutí měsíce! Sml36

  superkarma: 0 04.07.2017, 20:41:47
 9. avatar
  [12] gerda [*]

  Zapomněla jsem na to hlavní - výrazně pochválit první fotku s vlčími máky.Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 1 04.07.2017, 11:29:06
 10. avatar
  [11] gerda [*]

  Eva_CZ — #10Taky nevím, proč na tom trvá a chce vypadat jako stará mladáSml80 Ať se mrkne na fotku se sestrou a uvidí sama.

  1. na komentář reaguje Matinea — #15
  superkarma: 3 04.07.2017, 11:28:10
 11. avatar
  [10] Eva_CZ [*]

  gerda — #8 Sml23 ona si to neda vymluvit. To je marny. Mlada a krasna zenska - a fakt se premirou licidel hyzdi. Sml80

  1. na komentář reaguje gerda — #11
  2. na komentář reaguje Matinea — #15
  superkarma: 3 04.07.2017, 10:57:14
 12. [9] MARIE MATEJKOVA [*]

  Opravdu jste toho zvládly hodně. Je fajn,že studio si dobře vede. Krásné jsou i fotky z cest a i přírody Sml59Sml59Sml59.

  superkarma: 0 04.07.2017, 10:04:56
 13. avatar
  [8] gerda [*]

  man-mimo — #6 Škoda, že se slečna redaktorka tolik zmalovala, jistě by jí ubylo let, nebýt toho. Určitě jsou na sebe podobné a byly by si mnohem podobnější. Méně je víceSml15

  1. na komentář reaguje Eva_CZ — #10
  superkarma: 1 04.07.2017, 10:04:35
 14. [7] babinka [*]

  Tedy, děvčátka, co vše jste v červnu stihly a kolik jste toho zažily...to je super...Sml59

  Tolik akcí s přáteli, rodinou, příroda, fotografování,

  zvířátka, cvičení, jóga, cestování i nákukupy, dovolená, aktivity a odpočinek...jsem opravdu překvapená...ať se vám tak dále daří...Sml67

  Krásné léto !!! Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 04.07.2017, 09:36:17
 15. avatar
  [6] man-mimo [*]

  gerda — #4 a je tak hezká, že vypadá až jako nevlastní, ale třeba je to jen tím obočím Sml80 Sml24 Sml30 Sml30

  1. na komentář reaguje gerda — #8
  superkarma: 2 04.07.2017, 09:09:02
 16. avatar
  [5] Hanula [*]

  Sml16téda -moc hezky jste si červen užívaly - Lodýn je moje srdeční záležitost, jóga mě láká a o přírodě vůbec mluvit nemusím - schválně se kouknu do deníčku, jak jsem ten červen prožila já......

  superkarma: 0 04.07.2017, 08:46:06
 17. avatar
  [4] gerda [*]

  A slečna Vodičková má moc sympatickou sestru.Sml67

  1. na komentář reaguje man-mimo — #6
  superkarma: 1 04.07.2017, 08:40:16
 18. avatar
  [3] gerda [*]

  Eva_CZ — #2Podle mě má dobrý vztah ke zvířatům, pokud bude mít nevšední záběry, pak to bude určitě lepší, než postelové pitomosti, které jsou leda pro smích. Dneska fotí kdekdo a napráskat fotek není kumšt. Musí mít dobré vidění a představivost.

  superkarma: 2 04.07.2017, 08:39:39
 19. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  man-mimo — #1 Sml67 Zrovna jdu napsat, ze me Marketa velmi mile prekvapila nejen jogou, ale i krasnymi fotkami! Marketo, tudy vede cesta! Sml67 Ne psanim. Sml23

  1. na komentář reaguje gerda — #3
  superkarma: 2 04.07.2017, 07:48:08
 20. avatar
  [1] man-mimo [*]

  Sml14 MŠ v mých očích zase povyrostla, doteď jsem měl za to, že tohle zvládne jen filmový šaolinský mnich Sml80 Sml30 Sml30

  1. na komentář reaguje Eva_CZ — #2
  superkarma: 0 04.07.2017, 07:19:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme