Mish mash

Po letech spánku se konal Grand Opening legendárního klubu Misch Mash. Jako na každé velkolepé otevíračce, ani zde nechyběli známé české tváře. Jak to mají s nočním životem? Baví je či nikoliv, tak právě na to jsme se jich zeptali.

1.    Co vy a noční život?

2.    Jak podle vás vypadá ideální večer?


KašákováVeronika Kašáková, modelka

1. Zrovna jsme se teď bavily s kamarádkou, že už jsme nějaké staré :-). Za nočním životem vyrážíme minimálně. Když už někam večer jdeme, tak na večeři, maximálně skleničku vína. Nedávno jsme zrovna podobný večer měly, ve dvanáct hodin jsme odcházely unavené domů.

  1. 2. To je jednoduché. Dobrý film, úžasné jídlo a spánek.

ŠimůnekMiroslav Šimůnek, herec

1. Večerní život zásadně s přáteli. A když jsem sám, vyřizuji pracovní korespondenci, nebo se věnuji pořadům a filmům, které miluju. Mimo to rád čtu.

2. Ideální večer je ten, který můžu trávit s mými nejbližšími. S lidmi, které dobře znám, mám je rád, vážím si jich. To se pak sejde parta lidi, se kterými se ani u stolu nenudíme.

KohákJakub Kohák, filmový režisér, herec a moderátor

1. Já mám rád večerní život. I když nemusím, je ta možnost a doma panuje ta správná konstelace, tak si rád s přáteli někam vyrazím. Rádi si čteme z knih a recitujeme nějakou poezii, atd.

  1. 2. Na to správný recept nemám. Důležité ale je, aby byl člověk spokojený, s tím, co dělá a prožíval to pokud možno naplno. A samozřejmě měl kolem sebe lidi co má rád a miluje.   

Foto: Profimedia.cz

Reklama