Zdraví

CLA vyřeší problémy s nadváhou

Hubnutí má spousty úskalí, takže se zdá, že nejlepší metodou, jak se zbavit nadbytečných kilogramů, je neztloustnout.

To, že jsme se stali narkomany chuti, možná sice může nárazově obloudit naši duši, ale tělesná schránka to příliš neocení. Vždyť podíl nevhodného stravování na civilizačních chorobách moderního člověka odborníci odhadují na 30-70 % a podíl špatných stravovacích návyků na nadváze a obezitě je ještě vyšší. Polovina mužů a třetina žen trpí lehkou a každý pátý muž i žena mají viditelnou nadváhu. Hodně z nich už bohužel rezignovalo, ale stále je spousty těch, kteří s nadbytečnými kily statečně bojují.

 

CLA – revoluce v hubnutí

 

A teď si představte, že existuje přípravek na hubnutí, který nejenom pomáhá odbourat přebytečný tuk, ale zároveň chrání naše svaly, aby nám při redukci kalorií nemizely před očima. Ztráta svalové tkáně a vody bývá totiž bohužel výsledkem hubnoucí kúry nejčastěji. Jsme sice rádi, že jsme se zbavili pár kil, ale už si nevšímáme toho, že nám ubyly svaly.

A proč taky – přenechejme svaly kulturistů, řeknete si. Ovšem to je právě nejčastěji podceňovaný omyl. Právě ve svalech se spalují tuky na energii. To jsou ty „baterky“, v nichž se přeměňuje energie z tuků, sacharidů a bílkovin na tělesnou práci. Začneme-li 600 svalů našeho těla devastovat hladověním, přestanou plnit svoji funkci a tuky se náhle nemají kde spalovat.

Prostě, když nám chybějí svaly, jsme nahraní a tuku se nikdy nezbavíme..

 

Konjugovaná kyselina linolová, které dietologové důvěrně přezdívají CLA, dokáže na jedné straně spolehlivě chránit vaše přátele – svaly, na straně druhé se odvážně  pouští do křížku s vašim úhlavním nepřítelem – tělesným tukem Jedna látka tak statečně bojuje nejméně na dvou frontách !

 

Jen jestli je to doopravdy?

 

Kroutíte nevěřícně hlavou?  Zvlášť pokud máte za sebou už několik recidiv tzv. jo-jo efektu po prodělaných dietách. Ty se zpočátku také tvářily jako tutovky, než jste po dietě začali znovu nabírat ztracené kilogramy a budovat tukovou tkáň.

 

 

Co tedy všechno CLA dokáže?

 

Zrychluje metabolismus – zřejmá výhoda, která urychluje hubnutí

 

Redukuje tuk na břiše – břicho je jedna z oblastí, kde se tuk obvykle hromadí. Takových „pneumatik“ je někdy velmi těžké se zbavit

 

Zpevňuje svaly –  svaly spalují tuky, což také přispívá ke zrychlení metabolismu. Celkově velmi prospěšné při redukci váhy

 

Přispívá ke snižování cholesterolu – cholesterol je jeden z nechvalně známých původců aterosklerózy.

 

Zefektivňuje činnost inzulínu – zefektivněním činnosti inzulínu může pomoci zabránit vzniku cukrovky a lépe kontrolovat tělesnou hmotnost
 

Podle všeho se tedy zdá, že CLA stojí za vyzkoušení, a to zejména u osob, které se nesmiřují s nadváhou a jsou ochotny se jí zbavit tzv. aktivním hubnutím. Spočívá v tom, že do boje proti ní zapřáhneme nejen CLA a další doplňky výživy, ale také aktivní pohyb, cvičení a rozumné změny v jídelníčku.

 

Bioaktivní C.L.A. 1000 je k dostání v každé lékárně!

Více na www.prevencezdravi.cz

 

 

Zdroj: Ivan Mach, CSc., odborný poradce pro výživu

   
27.01.2005 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [18] Juana [*]

  Já chci taky chytrý tabletky proti pneumatikám! Zrovna včera moje drahá polovička drze pravila k našemu synkovi: Hele, jak tak koukám na maminku, tak budeš mít další sestřičku. Sprosťák jeden, ať se stará o svoji vanu a moji pneu nechá být.
  Ale bylo by to hezký, kdyby to fungovalo. Nevěřím tomu, na mne nezabírá ani chróm.

  superkarma: 0 27.01.2005, 13:53:02
 2. avatar
  [17] Tanzi [*]

  no abych kupovala...to ani náhodou, tolik zbytečných penízků navíc nemám, ale jestli vyhraju tak se propůjčím za toho pokusného králíka a budu referovat.

  superkarma: 0 27.01.2005, 10:38:47
 3. avatar
  [16] Aja [*]

  Konečně něco na likvidaci břicha, jo? To jen proto, že jsem si nedávno posteskla, že je všechno jen pro hrušky, jo...? A že ty CLAtisícky vědí, KAM mají zrovna vlízt...?

  superkarma: 0 27.01.2005, 10:36:14
 4. avatar
  [15] Zuzyk [*]

  Kdyby to bylo tak jednoduchý...Prostě nevěřím a chodím cvičit.

  superkarma: 0 27.01.2005, 10:31:40
 5. avatar
  [12] Ladia [*]

  I velebnosti

  superkarma: 0 27.01.2005, 09:01:23
 6. avatar
  [11] Jupíí [*]

  Já se přiznám, jak jsem stará a práskaná, že asi před 2 lety jsem CLA zakoupila, a výsledek : nula , nula, nic. Maximálně 1 kilo dolů a potom 2 nahoru. Rozhodně nedoporučuju!!

  superkarma: 0 27.01.2005, 08:56:54
 7. avatar
  [8] Eva_CZ [*]

  superkarma: 0 27.01.2005, 01:00:13
 8. avatar
  [7] Vivian [*]

  Hm, a dokonce prý zabraňuje jo-jo efektu... Takže když budu držet dietku s CLA a po dietce se zase vrátím ke starým stravovacím zlozvykům, tak už neztloustnu, jo?
  No tak to je super...

  A tomuhle fakt někdo věří, jo?

  superkarma: 0 27.01.2005, 00:42:41
 9. avatar
  [5] Vivian [*]

  Larra: ale kdybys nakoupila tabletky a nezbylo by ti na jídlo, taky by to, myslím, svůj účel splnilo, ne?

  superkarma: 0 27.01.2005, 00:34:55
 10. avatar
  [3] Vivian [*]

  Larra: přesně tak, věřit a hlavně kupovat, to je to, co se od nás chce

  superkarma: 0 27.01.2005, 00:27:35
 11. avatar
  [1] Vivian [*]

  Pokud dle doporučení změním jídelníček a začnu se aktivně hýbat, půjde hubnutí i bez zázračných tabletek

  A nevěřím, že nějaká kouzelná kyselina je schopná zpevňovat svaly a vyzmizíkovat tuk z nějaké konkrétní oblasti (že si ta kyselina vybere zrovna břicho...)

  Kdyby to bylo tak easy, neexistovala by obezita

  superkarma: 0 27.01.2005, 00:14:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme