To není netopýr, ale čivava Lili - píše o ní čtenářka Mischelle3. Tahle malá dáma si omotá každého kolem prstu...

V příspěvku čtenářky Mischelle3 se dočtete o ušaté čivavě Lili...


Hezký den,
s výběrem jsem měla jasno hned. Láska na první pohled :) Jakého jiného pejska než čivavu. On by ke mě ani žádný větší nešel. Chtěla jsem domácího mazla, malého a hladkosrstého, ale nějak nám Lili přerostla a chlupů má na rozdávání. Mazel je velký, ale musí poslouchat. Gaučáka jsme z ní neudělali, má svá místečka a ty si hlídá. První reakce sestry byla, co to je za netopýra a nadšená nebyla. Ale časem si ji Lili omotala kolem prstu. To pak těhotná sestra dobrovolně v noci, v mrazech stála na dvoře v kozačkách, pyžamu a taťkove bundě a čekala až se slečna uráčí udělat bobek. Malá, ale šikovná :)

Lili

Mischelle3

Pozn. red. Text neprošel redakční korekturou.

(Foto) téma dne 10. září 2012: Vaše psí rasa

  • Líbí se vám konkrétní psí rasa? A proč zrovna tahle?
  • Jak jste si vybíraly psa? Čím vás ten váš zaujal?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže, a to nejpozději 10. 9. 2012 do 15.00 hodin. Máte-li vlastní fotku rasy či konkrétního psa, o kterém budete psát, pošlete ji také, ale prosím jen jednu, abych stihl vydat všechny, nebo alespoň většinu příspěvků. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, jinak nebudete mít šanci na získání krásného dárku, který jistě váš čtyřnohý přítel ocení. A jaký je to dárek? Jednu z přispěvatelek krmivem a pamlsky od Pedigree v celkové hodnotě takřka 700 korun, které je partnerem dnešního tématu. Čtenářka obdrží...

  • Granule Pedigree Vital Protection, varianta Adult dogs s hovězím a drůbežím masem, 7,2 kg (3x2,4 kg, tj. 30 krmných dávek/zásoba na měsíc) (foto níže je pouze ilustrační s větším balením týž granulí)
  • Dentální pamlsky Pedigree DentaStix, varianta Medium, 28 ks (zásoba na měsíc)

Dalších pět přispěvatelek odměním 2.000 extra body do zářijové části naší Věrnostní soutěže!

denta pedigreepedigree

Reklama