Bulvár

Citronová bábovka

Na naší on-line schůzku přišla se špatnou náladou, jak se někdy stane, měla pocit, že má prostě hroznej den. Odpovídat na otázky vydržela dvě hodiny a odpověděla jich sto. Během rozhovoru se začala smát a úplně zapomněla na depresivní náladu. Nejvíce otázek bylo na téma jak to dělá, že tak dobře vypadá, co prožívala v Himálajích a co si myslí o sexu. Protože je Jana otevřená a odpovídala bez předsudků, přišlo jí několik nabídek na večeři a dokonce jedna na soukromý striptýz. A ten čtenář za striptýz nabídl částku padesát tisíc. Ještě dodal, že pošle manželku, děti a psa k babičce, aby byli spolu sami. Jana se tomu smála a odepsala, že to bere, ale musí se svléknout on. Na doplňující otázku, jaké si má vzít onen muž slipy, poslala smajlíky.

Co na sebe prozradila? Chystá se na další cesty za dobrodružstvím, nejí maso a nesnáší posilovny. Na svou krásu má jednoduchý recept: Sexem ke kráse a skvělé postavě. Je romantický typ, nechápe, jak někdo může mít rád pevrerzní věci. Nejvíc se bála, když byla v Himalájích, kde padaly laviny, byla sama ve stanu a nemohla dýchat. Nikdy nebyla na žádné plastické operaci, i když si to mnozí myslí. Má opravdu vysoké cíle. Naposledy se chtěla vnutit na potápěčskou expedici, kde budou potápěči v Barensově moři objevovat vraky lodí z druhé světové války.


Jaké má koníčky? Lyžuje, hraje tenis, šachy, karty, mariáš, šuká (jak sama říká), chodí po Brdech, pije červené víno, minerálku a plete – ale to prý už dlouho nedělala.


Po rozhovoru vznikl nápad uskutečnit společný výstup na nejvyšší horu Karpat. Dáme vám dopředu vědět!!!
Jana Paulová byla skvělá, milá a rozverná.
   
06.04.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] terezalah [*]

  TAKÉ MNE TO PŘEKVAPILO :/

  superkarma: 0 11.06.2013, 12:06:38
 2. avatar
  [2] hubajda [*]

  nadpis hlasa ze bude recept a ono nic

  superkarma: 0 20.09.2012, 12:49:08
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Sexem ke kráse? TAk jo

  superkarma: 0 05.12.2003, 10:22:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme