Lada je moderní žena se vším všudy. Má atraktivní, náročné zaměstnání, při kterém je pleť extrémně namáhaná - je totiž herečka. Dopoledne tráví na natáčení v televizi, odpoledne a večer ji zaměstnává divadlo. Tráví tak spoustu času v maskérně. Několikrát denně se líčí a zase odličuje, přesně podle role, kterou právě ztělesňuje.

vichy

vichyTakové proměny vypadají na první pohled lákavě snad pro každou ženu: trávit celý den s perfektním make-upem v rukou vizážistů. Lada ale ví, že každá věc má i své stinné stránky.

Tou je extrémně namáhaná pleť, která je na přípravky velmi citlivá a má díky častému „těžkému“ divadelnímu make-upu sklony k nedokonalostem. Dvakrát ji nesvědčí ani prašné prostředí divadel nebo přímá světla reflektorů.

Objevují se tak pupínky, šupinky z vysušení pleti a občas i začervenání. Lada v extrémních případech musí vyhledávat i dermatologa. Navíc je ve věku, kdy se začínají objevovat první vrásky. Výběr péče, která by vyhovovala po všech stránkách požadavkům takto namáhané pleti, nebyl pro Ladu nikdy ani zdaleka jednoduchý. Nyní se ale blýská na lepší časy - francouzská dermokosmetická značka Vichy uvádí péči Normaderm Anti-Ageing. První péče proti nedokonalostem pleti a proti vráskám vhodná i pro citlivou pleť.

Máte podobný problém jako Lada? Vydejte se do nejbližší lékárny. Péči Normaderm Anti-Ageing od Vichy koupíte totiž výhradně tam.

Více informací najdete zde.

Reklama