Filosofie krásy Dálného východu je známá po celém světě. Nyní jejích tajemství a cenných asijských receptur využívá také nová privátní značka sítě parfumerií Marionnaud – Erborian. Řada přírodní péče o pleť i tělo se inspiruje korejským pojetím půvabu a čerpá z vysoce účinných přírodních ingrediencí této části Asie. Výsledkem je ucelená řada kosmetiky, která v sobě propojuje moderní technologie výroby s účinky rostlin, jež mají mnohaletou tradici. V sortimentu Erborian ženy naleznou 17 přípravků, mimo jiné také oblíbený BB creme s ženšenem, který se stal vítězem nezávislého hlasování BT Awards ve Francii. Produkty Erborian obsahují cenné asijské přírodní složky jako ženšen, yuzu, lékořici, zázvor, gingko bilobu, sojové a rýžové proteiny, asijskou levanduli a zelenou švestku. Kosmetika Erborian je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Marionnaud

Korejské dívky i ženy již po staletí věří v propojení krásy a přírody a také tomu, že skutečná krása nespočívá pouze ve vnějším vzhledu, ale plyne ze samotného nitra každé ženy. Proto se pravidelně hýčkají přírodní kosmetikou a užívají místní léčivé rostliny. Produkty Erborian v sobě spojují pradávné tradice Dálného východu a moderní postupy využití léčivých rostlin v kosmetice, tak aby zvýraznily přirozenou krásu, ale také docílily zdravého a svěžího vzhledu pokožky.

 

Nová řada zahrnuje tyto produkty:

Č I Š T Ě N Í

 • Erborian Herbal Energy Cleanser – odličovací přípravek z korejských léčivých rostlin s trojím účinkem. Herbal Energy Cleanser je kombinací léčivých rostlin zpomalujících stárnutí, jejichž používání je v Asii tradicí. Jedním krokem umožňuje čištění pleti s trojím efektem. Korejský ženšen vypíná kůži, dokonale odstraňuje všechny nečistoty a zbytky make-upu. Ideální v kombinaci s tonikem Herbal Energy. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 140 ml 644 Kč.
 • Erborian Herbal Energy Lotion 30 % - omlazující tonikum z korejských rostlin s léčivými účinky. 30% roztok je Marionnaudrovněž spojením tradičních asijských rostlin působících proti procesům stárnutí pokožky. Přípravek vyživuje, zvláčňuje pokožku a tonizuje. Výsledkem je svěží vyhlazená pleť. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 140 ml 594 Kč.
 • Erborian Double Peeling Cream – hloubkové čištění s dvojím účinkem – obnovuje a ošetřuje pokožku. Nabízí biologický peeling díky použití přírodního korejského kaštanu a ovocných kyselin. Fyzický peeling zajišťují přírodní vlákna ze slupky korejského kaštanu. Přípravek současně vyživuje a zvláčňuje pokožku. Šetrně odstraňuje odumřelé buňky a výsledkem je projasněná, zcela vyhlazená a dokonale hydratovaná pokožka. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 50 ml 739 Kč.

C Í L E N É   O Š E T Ř E N Í

 • Erborian Blanc de Creme – hydratace a eliminace pigmentových skvrn. Mnohostranný krém vycházející z výsledků korejského lidového léčitelství – hloubkově hydratuje, přirozeně eliminuje pigmentové skvrny, zajišťuje rovnoměrný tón pleti. Účinné látky v podobě divoce rostoucí korejské vrby, kandelovníku a kaštanovníku pomáhají předcházet vzniku nových a eliminují již existující pigmentové skvrny. Pleť je při pravidelném používání rovnoměrná, rozjasněná, výtažek z kaštanu snižuje tvorbu melaninu v kůži. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 50 ml 949 Kč.
 • Erborian Elixír au Ginseng intenzivní výživa a vyhlazení vrásek je spojením léčitelských tradic a vyspělé technologie. Vysoce koncentrované sérum s ženšenem nabízí pokožce skutečnou omlazující proceduru. Je to unikátní produkt chráněný ochrannou známkou, jehož textura bohatá na složky je vyživující a lehká současně. Intenzivním způsobem regeneruje pokožku ráno i večer. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 30 ml 1.819 Kč.

Marionnaud

I N T E N Z I V N Í   H Y D R A T A C E / V Y H L A Z E N Í   V R Á S E K

25 – 35 let – produktová řada YUZA

à Denní + noční varianta. Krém typu „all in one“ proti únavě zajišťující hloubkovou hydrataci. Doporučuje se používat proti projevům stárnutí, v okamžiku prvních příznaků. Produkt bohatý na základní výživné látky, antioxidanty a vitaminy, které přirozeným způsobem zvyšují obranyschopnost pokožky.

 • Erborian Yuza Sorbet intenzivní hydratační emulze obsahuje antioxidační zrnka, která se při kontaktu s pokožkou rozpouštějí. Díky tomu je pokožka po celý den chráněná, hydratována, vláčná a pružná. Ideální jako podklad pod make-up. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 50 ml 1.109 Kč.
 • Erborian Yuza Sorbet Night intenzivní hydratační noční krém působí během doby nočního odpočinku, což je z hlediska regenerace pokožky nejvhodnější doba. Ráno je pokožka hydratovaná, svěží, vláčná a pružná. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 50 ml 1.259 Kč.

35 – 50 let – produktová řada GINSENG

Marionnaud

à Denní + noční varianta. Krém typu „all in one“. Přípravek proti stárnutí s nejširším spektrem účinků. Díky šestiletému korejskému ženšenu a dalším přírodním korejským léčivým rostlinám pokožku vyhlazuje a dodává jí pružnost. Denní i noční formule obsahuje účinné výživové látky, které eliminují i hlubší vrásky.

 •  Erborian Ginseng Infusion komplexní omlazující denní krém. Stimuluje mikrooběh, účinně vyživuje pokožku a již po krátké době obnovuje její pružnost a navrací pleti přirozenou vitalitu. Po použití je pokožka rozjasněná, plná energie. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 50 ml 1.369 Kč.
 •  Erborian Ginseng Infusion Night – komplexní omlazující noční krém. Výživný krém bohatý na proteiny rostlinného původu. Působí během noci, ráno je pokožka odpočinutá, vyhlazená a plná energie. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 50 ml 1.469 Kč.

Nad 50 let

 • Erborian Ginseng Royal intenzivní výživa pokožky a vyhlazení vrásek. Koncentrát vyrobený z vybraných léčivých rostlin, mimo jiné z šestiletého korejského ženšenu pravého se širokým spektrem účinků. Tento krém nabízí pokožce skutečnou omlazující kúru. Unikátní produkt chráněný ochrannou známkou je díky speciálnímu postupu zpracování výživný a zároveň lehký. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 50 ml 1.889 Kč.

 T Ó N O V Á N Í   P L E T I

 • MarionnaudErborian BB Creme au Ginseng oblíbený tónovací krém ve dvou odstínech – světle a tmavě hnědé. Ošetřující krém s jemnou texturou a faktorem SPF 25 s tzv. efektem „dětské“ pokožky. BB Creme je opravdovým tajemstvím dokonale krásné pleti korejských žen. Pokožku činí vláčnou, sametovou, bezchybnou. Přípravek 3 v 1 obsahuje koncentrovanou směs léčivých rostlin působících proti procesu stárnutí, které používají asijské ženy již odnepaměti. Vyrovnává barvu, skrývá nedostatky pleti, hydratuje a vyživuje, vytváří efekt dokonale hladké pokožky. Tento výrobek se stal vítězem nezávislého hlasování BT Awards* ve Francii. K dostánív síti parfumerií Marionnaud, obě varianty 45 ml 839 Kč, 15 ml tmavého BB Creme za 319 Kč.

  S P E C I Á L N Í   P Ř Í P R A V K Y

 • Erborian Ginseng Infusion Total Eye – péče o okolí očí – proti kruhům a váčkům pod očima, vyhlazuje vrásky. Obsahuje vysoký koncentrát léčivých rostlin působících proti procesům stárnutí, které jsou v Asii používány od pradávných dob. Do velmi jemné pokožky v okolí očí dodává výživné látky, zmírňuje projevy únavy a rychle a trvale eliminuje váčky a kruhy pod očima. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 15 ml 919 Kč.
 • Erborian Lip Bome + - regeneruje a vyživuje, dokonalý prostředek k péči o rty vyrobený na základě výsledků korejské vědy o léčivých rostlinách. Bohatý obsah výživných látek účinně bojuje s popraskanými rty a projevy suché pokožky. Pravidelně aplikujte na rty, na menší plochy pokožky, na nos, atd. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 7 ml 394 Kč.
 • Erborian Cool Bome + - balzám se zmírňujícími účinky a s bohatým obsahem výživných látek na bolesti a napětí svalstva. Přináší okamžitou úlevu, pomáhá při migréně, únavě svalů, celkovém vyčerpání, nebo při poštípání hmyzem. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 7 ml 394 Kč.

P É Č E   O   T Ě L O

 • Erborian Bougie de Massage Au Yuzu – masážní olej s uvolňujícími a relaxačními účinky. Vonná svíčka, která se promění na výživný a energetizující olej. Yuzu se zklidňujícími účinky skvěle doplňuje uvolňující pocity vyvolané během masáže. Knot svíčky se zapálí, poté, co olej zkapalní se svíčka zhasne a olej se nakape do dlaně či přímo na pokožku. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 35 g  249 Kč.
 • Erborian Yuza Sorbet Body Milk – proti celulitidě a ke zpevnění pokožky. Formule 2 v 1 vyrobená podle znalostí tradiční korejské medicíny: kofein ve vysoké koncentraci v kombinaci s asijským zeleným čajem štěpí tukové buňky, čímž vyvolává lipolýzu. Celulitida ustupuje, kůže je plnější, mladší a pružnější. Používá se ráno a večer. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 150 ml 684 Kč.
 

 

Reklama