Rodina

Čistící ubrousky Nivea Baby - čistí tak jemně, jako voda

Když si miminko vesele pobrukuje při výměně plenky, protože je mu jemné čištění příjemné, cítí se i maminka skvěle. Když je miminko v plenkách, není vždy jednoduché chránit jeho pokožku před nepříjemným podrážděním. Čím déle je zadeček miminka v nečisté plence, tím větší vzniká riziko pro jemnou dětskou pokožku. Čisticí ubrousky jsou ideální pro rychlé, účinné a jemné čištění – kdykoli a kdekoli.

 

Značka NIVEA Baby vyvinula základ svých čisticích ubrousků tak, aby bylo možné čistit tvářičky, ruce a zadečky miminek ještě šetrněji. Čisticí ubrousky NIVEA Baby se speciálními mikrohoubičkami jsou jako jediné obohaceny o přírodní bavlnu, a díky tomu jsou o poznání silnější a čistí se zvláštní jemností.

 

V Čisticích ubrouscích NIVEA Baby s přírodní bavlnou jsou vlákna propletená do sítě za pomoci silného vodního proudu. Tento jemný fyzikální proces zajišťuje, že vlákna zůstanou neporušena a že se nepřidává žádná cizí chemická látka.

 

PŘÍJEMNÁ VŮNĚ

 

Čisticí ubrousky NIVEA Baby se používají především pro čištění rukou, tvářiček a zadečků novorozenců a miminek od narození do 3 let. Jsou však také oblíbeny pro čištění rukou a tvářiček dětí všech věkových kategorií.

 

Denně se použije pět až šest čisticích ubrousků, takže představují nejčastěji používaný dětský výrobek. Není tedy překvapující, že také vůně ubrousků hraje při posuzování jejich kvality důležitou roli. Čisticí ubrousky Fresh-Lotion NIVEA Baby s osvěžujícím krémem a Čisticí ubrousky Soft-Creme s jemným krémem testovaly maminky v početných studiích zkoumajících trh a byly posuzovány jako velmi příjemné.

 

KRÉMOVÁ IMPREGNACE ZAJIŠŤUJE JEMNÉ, RYCHLÉ A DŮKLADNÉ ČIŠTĚNÍ

 

Prokazatelně vysoká účinnost jemných a dostatečně silných Čisticích ubrousků NIVEA Baby vyplývá jak z jejich struktury a speciální směsi vláken s přídavkem bavlny, tak i z impregnace, která umožňuje jejich jemné, rychlé a pohodlné použití.

 

Složení dvou impregnací bylo vyvinuto speciálně tak, aby splňovalo různé potřeby pokožky dětí a kojenců:

 

Čisticí ubrousky Soft-Creme NIVEA Baby se speciálními mikroboubičkami a bavlnou jsou napuštěny jemným krémem.

Uchovávají přirozenou rovnováhu lipidů a hydratace pokožky. Složení jemného krému neobsahujícího mýdlové přísady bylo vyvinuto ve spolupráci s dermatology a pediatry a pokožka dětí i kojenců je velmi dobře snáší. Tyto čisticí ubrousky neobsahují alkohol ani barviva a mají stejné pH jako pokožka. Jsou určeny zejména pro čištění pokožky zadečku.

 

Čisticí ubrousky Fresh-Lotion NIVEA Baby se speciálními mikroboubičkami a bavlnou jsou impregnovány jemným osvěžujícím mlékem.

Jemně čistí dětskou pokožku, a navíc mají osvěžující účinek. Osvěžující mléko má pH odpovídající pokožce, ubrousky navíc neobsahují olej ani mýdlové přísady. Čisticí ubrousky Fresh-Lotion NIVEA Baby neobsahují alkohol ani barviva. Jsou vhodné pro ošetření pokožky celého těla. 

 

 

UBROUSKY NIVEA BABY ČISTÍ TAK JEMNĚ JAKO VODA

 

Klinická studie prokázala, že oba druhy Čisticích ubrousků NIVEA Baby čistí tak jemně, jako čistá voda*). Toto srovnání s vodou bylo vybráno proto, že profesionální zdravotnický personál vodu často používá při srovnávání jako základ představující jemnou a nedráždivou čistící metodu.

 

Po čtyřtýdenním testu, během kterého bylo dovoleno používat také další zvláčňující výrobky, jako jsou krémy, mastičky a pudry, vykazovala pokožka účastníků velmi dobré výsledky.

 

*) Test byl prováděn s oběma impregnacemi (jemný krém a osvěžující mléko) v kombinaci s měkkou látkou (70 % viskóza, 30 % PET)

 

   
04.11.2004 - Těhotenství a porod - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [15] Jana 01 [*]

  Kareta: Souhlasím. Myslím, že u dětské kosmetiky platí, že méně je více. Na co potřebuje miminko pěnu do koupele? Pokud potřebuje speciální lázeň, je dobré např. Balneum Hermal. Taky ty čistící ubrousky jsme používali jen na cestování a nikdy nemělo žádné problémy. Na zadeček jsme dostali spec. mastičku z lékárny a stačilo jen ťupnout na zadeček, rozhodně ne moc, kůže potřebuje dýchat. Na tělíčko a obličej mast Leniens z lékárny, máte nárok několikrát i na předpis. Od tří let jsme používali Nela batole krém a ten používáme dosud - Milk na zimu a hydratační Classic na noc nebo kdykoliv, když nemrzne. A pokud jedu na dovolenou, tak se hodí pro celou rodinu.

  superkarma: 0 12.11.2004, 11:10:07
 2. avatar
  [14] kareta [*]

  Nejlepší zkušenost mám s namočenou žínkou bez ničeho a rybinkou z lékárny.

  superkarma: 0 07.11.2004, 09:29:31
 3. avatar
  [13] jana81.v [*]

  Tak my máme zadeček odolný,takže kupuji podle akcí,ale nejvíc Pampers a Johnsons.Fixies ne,jsou moc navoněné.A ted jsem koupila Niveu tak uvidíme,ale zatím nic.A pěkně voní.

  superkarma: 0 05.11.2004, 22:28:27
 4. avatar
  [11] klara.kr [*]

  sunnynka: Mě tedy smrděly ty ubrousky od Johnsnu, měly hrozně výraznou vůni. Niveu jsme teď zkoušeli pěnu do vody, byla super. Nevtíravá vůně. Taky máme šamponek, ale na tom nevidím nic zvláštního. Ubrousky jsem věnovala kamarádce s mimi, náš už chodí na nočník a na záchod.

  superkarma: 0 04.11.2004, 17:29:44
 5. avatar
  [10] sunnynka [*]

  Huggies ubrousky jsou jediné, které mi fakt vadí Podle mě strašně smrdí....my nejčastěji používáme Pampers a Johnson a teď jsem koupila modré Harpery a zas tak hrozné mi nepřijdou Nivea jsem ještě nezkoušela, ale mám to v plánu

  superkarma: 0 04.11.2004, 14:10:35
 6. avatar
  [9] Gabi [*]

  Z dětské kosmetiky používám léta Nela batole - slušná cenová relace a dobrá kvalita, bohužel některé výrobky v jejich řadě chybí, ale Bübchen, Sebamed jsou taky OK. Dětský šampón Johnson je taky super. (Problém s Johnsonem bude někde jinde: miminka není potřeba mydlit denně od hlavy k patě -jako to s gustem dělají sestry na novorozeneckém - a na mazání je nejlepší přírodní nikoliv minerální olej.) Z ubrousků doporučuju Huggies. Niveu jsem ještě nevyzkoušela.

  superkarma: 0 04.11.2004, 12:48:10
 7. avatar
  [7] martisa [*]

  Bübchen také používáme na našeho a jsme spokojeni. S Niveou také. Horší to bylo s Johnsonem... To se nám chudáček osypal.

  superkarma: 0 04.11.2004, 10:46:52
 8. avatar
  [2] Nicki [*]

  Včera jsem byla na těhotenském cvičení, a předtím byla hodinka s nějakou paní, která propaguje výrobky zn. Bübchen. Znáte to někdo a jste s tím spokojené? A jaké jsou cenové relace?

  superkarma: 0 04.11.2004, 09:20:23
 9. [1] Jasmína [*]

  Měla jsem jí možnost teď vyzkoušet a jsem spokojená i moje malá.

  superkarma: 0 04.11.2004, 08:52:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme