Jak vypadá taková čistě praktická přezdívka, no, třeba takhle: LudPa. A co je na ní tak praktického, to už vám prozradí čtnářka LudPa sama...

Velice elegantně vyřešila svou přezdívku čtenářka LudPa. Ale mořila se s tím docela dlouho...


Hezký den,
moje přezdívka není nic světoborného. Je čistě praktická. Než jsem se k ní dopracovala, pokoušel se o mě infarkt. U PC jsem byla naprostý nováček (dcery by to nazvaly asi méně spisovně), ale chtěla jsem mít něco super. Jenže jsem nebyla zdaleka sama. A asi tři, dle mého ty nej nicky, nebyly přijaty, protože už je ukořistil někdo stejně chytrý, ale rychlejší. A nápady v návalu první euforie, mi po chvíli nepřipadaly tak úžasné. Jména domácích mazlíčků prý má každý druhý. „Vymysli něco lepšího“, dostalo se mi rady. Nicky, které mi nabízela rodina jsem schválně zavrhovala jako nepoužitelné. Přece nejsem tak nemožná. Vymyslím něco sama, to budete koukat. Abych to zkrátila. Nekonal se žádný zázrak. Taky, jako skoro každý třetí, jsem vzala počáteční písmena ze jména a příjmení. Jmenuji se Ludmila, takže Lud a příjmení začíná na Pa. Dohromady to dává LudPa. Jak jednoduché a jak originální, no řekněte sami.

LudPa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama