Domácnost

Čisté a voňavé prádlo za rozumnou cenu

Rex 2v1 Japanese Garden - prací prášek plný modrých květin

rex

Každý někdy ve svých snech utíká na exotické místo, vzdálené realitě všedního života. Dovedete si představit, že se zítra ráno probudíte obklopeni jen nádhernou podívanou a okouzlujícími vůněmi? Nyní máte možnost podívat se do exotických japonských květinových zahrad díky mimořádné vůni nové varianty pracího prášku Rex 2v1 Japanese Garden od společnosti Henkel ČR. Díky němu bude vaše prádlo nejen nádherně voňavé, ale zároveň i dokonale čisté.

rex

Nový Rex 2v1 Japanese Garden nabízí unikátní recepturu 2v1. To znamená, že účinně odstraňuje skvrny, zanechává prádlo zářivě bílé, a přitom tkaninám dodává úžasnou vůni ve vyšší koncentraci, než kterýkoli předcházející prací prostředek značky Rex.

rexUvnitř každého balení pracího prášku Rex 2v1 Japanese Garden se skrývá směs jedinečných částeček ve tvaru modrých květin a zelených zrnek, která zajistí dlouhotrvající exotickou vůni vašeho prádla. Nádherné nové obaly výrobků překypují záplavou třešňových květů a zobrazují elegantní dům ve stylu japonské pagody, který osloví snílka v každém z nás.

Nový Rex Crystal Fresh je vysoce účinný, a přitom je k dostání za cenu, kterou si může dovolit každý. Takže snílkům zbude více peněz na exotické cesty. Rex 2v1 Japanese Garden je poslední novinkou značky Rex, která spotřebitelům nabízí také produkty Rex Crystal White, Rex Almond Milk gel a Rex Color gel.

Rex 2v1 Japanese Garden je na trhu k dispozici od letošního jara, a to ve čtyřech baleních:

  • 400 g za DMOC 23,90 Kč,
  • 2 kg za DMOC 115,90 Kč,
  • 4 kg za DMOC 219 Kč a
  • 6 kg za DMOC 269 Kč,

aby vyhověl požadavkům všech spotřebitelů a jejich peněženkám.

   
28.04.2010 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme