Nový Bref Power Aktiv pro dokonalou čistotu vaší toalety

Toaleta je z pohledu čistoty jedno z nejrizikovějších míst naší domácnosti. Může se zde vyskytovat mnoho nebezpečných bakterií, které mohou způsobit řadu nepříjemných onemocnění. Proto společnost Henkel ČR přináší dvě nové varianty WC bloku Bref Power Aktiv s obsahem chlóru pro extra hygienickou čistotu s každým spláchnutím. Bref Power Aktiv Chlorine poskytne toaletě dlouhotrvající hygienickou svěžest, Bref Power Aktiv Chlorine Eyucalyptus ji navíc provoní svěží vůní eukalyptu. Další novinkou je inovovaná řada WC čističů Bref Power Aktiv Gel, která zničí bakterie a špínu a zároveň dokonale odstraní rez a vodní kámen. Vždy čisté, vždy svěží a vždy bezpečné!

Bref

Nový WC blok Bref Power Aktiv Chlorine s velmi atraktivním tvarem čtyř kuliček čistí WC mísu doslova s každým spláchnutím. Jeho účinná receptura obsahující nově chlór v sobě skrývá čtyři funkce, jež vaší toaletě dodají hygienickou čistotu, účinnou čisticí pěnu a ochrání ji proti nečistotám a vodnímu kameni. Červenobílá varianta Bref Power Aktiv Chlorine navíc poskytne vaší toaletě nádhernou dlouhotrvající hygienickou svěžest, zelenobílá varianta Bref Power Aktiv Chlorine Eyucalyptus ji provoní svěží vůní eukalyptu.

Atraktivní tvar i zajímavé barevné provedení WC bloku Bref Power Aktiv Chlorine a Bref Power Aktiv Chlorine Eucalyptus bude navíc na toaletě dobře vypadat. Košíček s kuličkami je totiž dostatečně dlouhý, takže pokryje větší část WC mísy. Může tak dobře působit i v atypických formátech toalet.

Doporučená maloobchodní cena nového WC bloku Bref Power Aktiv Chlorine je 49,90 Kč.

Inovovaný WC čistič Bref Power Aktiv Gel je určený k čištění toalet. Nejenže účinně zničí bakterie a špínu, ale zároveň dokonale odstraňuje rez a vodní kámen a dodá toaletě dlouhotrvající svěžest. Díky své konzistenci se dlouho udrží na WC míse, nestéká, a tím zaručuje delší působení. Velmi praktický je unikátní tvar lahve, díky němuž se přípravek dostane i pod těžko dostupný okraj mísy. Novinkou řady Bref Power Aktiv s obsahem chlóru je Bref Power Disinfection Gel Chlorine Eucalyptus, který přináší skvělou kombinaci hygienické čistoty a svěží vůně eukalyptu.

Bref Power Aktiv Gel je k dostání ve variantách Ocean, Pine a Citrus, Bref Power Disinfection Gel ve variantách Chlorine a Chlorine Eucalyptus za doporučenou maloobchodní cenu 44,90 Kč.

Reklama