Domácnost

Čistá okna!

 

Technologie NanoProtect® umožňuje déle trvající čistotu a lesk skla.

 

Na okenních tabulích už nemusí být stopy dešťových kapek – pokud byl pro umývání oken použit nový čisticí prostředek Clin s technologií NanoProtect®. Při umývání oken zůstanou na povrchu skla drobné Nano-částice, které působí jako ochrana proti nečistotě. Voda stéká rychle, a především rovnoměrně, odnáší prach a nečistoty, a tím zůstává povrch skla dvakrát déle čistý.

Kdo by to neznal: sotva jsou okna čerstvě umytá, přijde déšť a doslova zakalí radost z nového lesku. Na okenních tabulích se totiž postupně usazuje prach z ulice, déšť na skla nanese i ta nejjemnější zrníčka prachu z ovzduší – vše skončí jako špinavá voda na skle. Každá kapka deště se pomalu vypařuje a zanechává za sebou pořádnou skvrnu. 

Čím rychleji a rovnoměrněji voda stéká, tím méně nečistot zůstává na okenní tabuli, protože je voda snadněji odnese. Proto moderní čisticí přípravky na okna obsahují speciální látky -  tensidy, které hrají roli při čištění - snižují povrchové pnutí vody. Tensidy jsou využity při dalším dešti – díky nim místo jednotlivých kapek stéká po okenní tabuli tenká vrstva vody. Tyto tensidové vrstvy však nikdy nevydržely zvláště dlouho – dvě, tři další přeháňky, pak byl lesk pryč a nečistoty zpátky.

Výzkumní pracovníci společnosti Henkel vytvořili jedinečnou novou recepturu, díky které voda stéká ještě rychleji a zanechává méně stop. Tím zůstávají okna dvakrát déle čistá. Tajemstvím nové receptury společnosti Henkel jsou Nano-částice, které se na skle jemně roztáhnou a uspořádají se samy do rovnoměrné vrstvy. Díky tomu se i drobné kapičky deště na okně ošetřeném novým čisticím přípravkem okamžitě spojí, tím stékají ještě rychleji a na povrchu skla zanechávají podstatně méně stop.

Na rozdíl od dosud známých složek čisticích přípravků vydrží Nano-částice na skle několik týdnů až měsíců.
Neviditelná ochranná vrstva proti nečistotám – receptura Clin NanoProtect® – je integrována ve variantách  Clin Citrus s vůní citrusů, Clin Floral  s květinovou vůní a Clin Universal je již v prodeji.

Maloobchodní cena prostředku Clin NanoProtect v lahvi s rozprašovačem 750 ml je 45 Kč.

 

Klikněte ZDE a vrhněte se do soutěže o 5 balíčků s úklidovými přípravky od firmy Henkel!

   
21.04.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [14] whitekitten [*]

  tetali: jasně že jde, Clinem se přece myjou skla, ne rámy. Ale rámy tím nepoškodíš, neboj.

  superkarma: 0 21.04.2005, 14:21:48
 2. avatar
  [13] Ťapina [*]

  Recept na čistá okna? Koupit Clin, vyplácat na nějakou nepodstatnou skleněnost a pak do té lahvičky s rozstřikovačem nalít obyčejnou Okenu

  superkarma: 0 21.04.2005, 13:14:32
 3. avatar
  [10] brouk [*]

  neni nad svedskou uterku a pak jednu bavlnenou. okna jsou cista za chvilku

  superkarma: 0 21.04.2005, 11:08:42
 4. [3] Rára [*]

  rystupije: Když kupuješ levý shity tak se nediv

  superkarma: 0 21.04.2005, 09:39:44
 5. avatar
  [2] rystupije [*]

  Tak to jsem zvědavá!Potřebuji umýt okna,tak vyzkouším.Jednou jsem chtěla ušetřit a koupila jsem si v Hypernově Euro Schoper 1 litr asi za 14 Kč.Hrůůůůůůůza!!!!Měla jsem matláky po celých oknech a nešlo s tím nic dělat Již nikdy více

  superkarma: 0 21.04.2005, 09:24:59
 6. [1] kličenka [*]

  JÁ POUŽÍVÁM NA OKNA A ZRCADLA CLIN UNIVERSAL S ALKOHOLEM A JSEM MOC SPOKOJENÁ PROTO ANI NIC NOVÁHO NEZKOUŠÍM

  superkarma: 0 21.04.2005, 08:35:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme