S kolika, kolikrát a za kolik? Tak to je pochopitelně poněkud přehnané, ale když jsem si přečetl čtenářský příběh z minulého pátku, uvědomil jsem si, jak limitující mohou být počty. Skoro bych řekl, že lepší je neumět počítat, že pak člověk nemá žádné starosti (ani s penězi, ani s počtem partnerů a ani s počtem pohlavních styků za noc, den, týden, měsíc, rok atd.).

Jako vždy budeme příspěvky uveřejňovat zcela anonymně, takže se snad rozpovídáme o tom, kolik je pro nás přijatelný počet v kolika letech, jak se takové věci hodnotí podle vás, a pochopitelně budeme rádi, když uvedete případy z vlastního života.

Pak jsou tu ale i další čísla. Třeba takové obvyklé v kolika. Je to sice obehrané, ale ze zkušeností vím, že na to dříve či později přijde řeč. Když se na to podíváte zpětně – opravdu byla taková chyba začít tak brzy? Ne, dělám si legraci a jen reflektuji fakt, že všichni zpytují svědomí a bijí se v prsa za slov, že dnes by počkali o pět let minimálně! Jak je to s vámi?

K počtům ale patří i velikost. A na velikosti přitom prý vůbec nezáleží. Takže další otázka na tělo – s jak velkým jste byly nejspokojenější? (Modifikace pro pány se může týkat poprsí.)

A zbývá nám už jen poslední část určující otázky – za kolik? Ono to není tak prostá otázka, jak se na první pohled může zdát, protože rozhodně nemusí jít o peníze. Může jít o city, trápení, lásku, poskytnutí věcí na oplátku nebo let, které mohou být jak skvěle využity, nebo naopak zcela obětovány. Co vás už stál sex? Co všechno jste museli zaplatit, abyste nebyli sami? Kolik ze sebe jste museli dát?

Otázek máme celou škálu od veselých až po neveselé a je jen na vás, kterým směrem se dnešní noční editace vydá. Já se budu moc těšit na vaše příspěvky.

Kolik sexuálních partnerů je akorát?
A v kolika letech kolik?
A kdy je akorát čas začít?
Kdy skončit?
Kdy jste začali vy?
A kolikrát máte rekord za noc?
Kolik partnerů za týden a měsíc?
A kolik vás to všechno stálo sil?

Napište mi na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama