Pražský divadelně-novocirkusový soubor se po šestnácti týdnech strávených povětšinou pod plachtou cirkusového šapitó vrací pod střechu domovské scény v Holešovicích.

V následujících sedmi měsících budete moci v La Fabrice vídat novocirkusovou báseň o andělech a lidech Up´End´Down a propojení vrcholné akrobacie, grotesky a Mozartových sonát v inscenaci Slapstick Sonata, od prosince 2012 přibude v repertoáru Cirku La Putyka nově chystaný projekt s názvem Risk. V divadle Minor i nadále bude k vidění rodinné představení na motivy pohádek Miloše Macourka A cirkus bude?!.

Podzimní část sezony začne Cirk La Putyka s inscenací Up´End´Down v La Fabrice, a to sice v termínech: 3., 4., 5., 7., 8. a 9. září. O týden později se v Holešovicích znovu objeví dopsud nejnovější představení Slapstick Sonata, které budete mít možnost zhlédnout 16., 17., 19. a 20. září.

Cirk La Putyka se v následujících měsících opět chystá i na vystoupení mimopražská a plánuje výjezdy do zahraničí. V letošní sezoně se soubor objeví v Jičíně, Trutnově, Ústí nad Labem, Ostravě, ale také v Mnichově, Marseilles, La Seyne sur Mer, Stockholmu a Záhřebu.

Rezervace vstupenek na www.lafabrika.cz nebo www.minor.cz

Pozvánka redakce – Zuzana Sommerová

Když se minulý rok objevilo představení UP'END'DOWN, okamžitě jsem se rozhodla, že na toto představení půjdu!  A určitě jsem nebyla zklamaná, naopak. Líbilo se mi úplně všechno – příběh, artistické výkony, hudba, zpěv. Je to tolik různých vjemů dohromady, že nevíte, na co se máte dívat dřív. Na představeních La Fabriky mám pocit, který bohužel moc v českých divadlech nezažívám – když to skončí, je mi to líto, protože bych vydržela sedět a dívat se dalších několik hodin. Pokud máte čas tak na to jděte, je to úžasný zážitek!

redakční zdroje

Reklama