Nad Prahou se rozsvítil nádherný den a nás čeká další pokec na Ženě-in. Jsem docela zvědavá, co řeknete na dnešní téma - stáří je něco, o čem spousta lidí nechce moc mluvit nebo o něm uvažovat, podle hesla „Když se budu tvářit, že to neexistuje, tak to možná nepřijde". Ona už samotná definice stáří je docela diskutabilní. Já si třeba pořád připadám jako mladá ženská; některým týpkům s rozkrokem u kolen, které potkávám na ulici, se ale nepochybně jevím jako osoba těsně nad hrobem. V úterý byla u nás na návštěvě moje dávná kamarádka, spolužačka z gymplu - takže vrstevnice - a když tak seděla naproti mě v té své blůzičce a se zlatými prsteny a vyprávěla mi o tom, jak někdy svým dětem vůbec nerozumí, co jí říkají, připadalo mi, že jsme každá z jiné generace. Ale to by bylo zase jiné téma...

Těším se na vaše příspěvky, jedna z vás se zas může těšit na šampon Elséve 2 v 1. Ten se hodí na dovču, člověk ušetří místo v kufru.
Ať vám dneska práce pod rukama jen hraje, a ať neděláte tolik zatracených překlepů jako já, ještě že si po sobě všechno čtu dvakrát... :-)))

 

Reklama