.

Čiperné ráno, ať už jste mladé nebo... méně mladé!

Vztahy

Čiperné ráno, ať už jste mladé nebo... méně mladé!

Nad Prahou se rozsvítil nádherný den a nás čeká další pokec na Ženě-in. Jsem docela zvědavá, co řeknete na dnešní téma - stáří je něco, o čem spousta lidí nechce moc mluvit nebo o něm uvažovat, podle hesla „Když se budu tvářit, že to neexistuje, tak to možná nepřijde". Ona už samotná definice stáří je docela diskutabilní. Já si třeba pořád připadám jako mladá ženská; některým týpkům s rozkrokem u kolen, které potkávám na ulici, se ale nepochybně jevím jako osoba těsně nad hrobem. V úterý byla u nás na návštěvě moje dávná kamarádka, spolužačka z gymplu - takže vrstevnice - a když tak seděla naproti mě v té své blůzičce a se zlatými prsteny a vyprávěla mi o tom, jak někdy svým dětem vůbec nerozumí, co jí říkají, připadalo mi, že jsme každá z jiné generace. Ale to by bylo zase jiné téma...

Těším se na vaše příspěvky, jedna z vás se zas může těšit na šampon Elséve 2 v 1. Ten se hodí na dovču, člověk ušetří místo v kufru.
Ať vám dneska práce pod rukama jen hraje, a ať neděláte tolik zatracených překlepů jako já, ještě že si po sobě všechno čtu dvakrát... :-)))

 

   
07.06.2007 - Láska a vztahy - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

  1. avatar
    [1] mirienka [*]

    Vždyť je to vlastně jedno, kolik je komu roků. Záleží na tom, jak se cítí psychicky, zdravotně a jaké má lidičky kolem sebe. I velmi mladá žena může působit dost stařecky a přitom "stařenka" má elánu na rozdávání. Jo to o přístupu k životu. Můj rozsah známých je hodně široký - od velmi mladých (pořád se ke mě hlásí a nevypadá to, že by je otravovala komunikace se mnou) až po velmi zralé důchodkyně. Dělá mi dobře, když řeknou třeba "už jsem tě dlouho neviděla, jak se máš" a já vím, že to myslí upřímně. Rádi se mnou promluví i kamarádi mých dětí. A často se i svěří se svým trápením. Toho si cením a je mi úplně jedno, kolik mi vlastně je. Jsem už taky dost dlouho "dospělá". A někdy nerozumím některým spolužačkám, které si libují v bolístkách.

    superkarma: 0 07.06.2007, 09:23:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme