Jakou večeři by vám rychle připravila čtenářka Bubidani? Kalorickou bombu v podobě čínských nudlí s uzeninou. Nechaly byste se pohostit, milé čtenářky? Téma dnešního dne zní: Rychlá večeře.


Zdravím do redakce a všechny čtenářky ŽI.

Dnešní téma je pro mě zajimavý a těším se na rychlé recepty od jiných čtenářek, protože já sama mam takový, sic rychlý, ale nijak zajimavý recept. Ono se tomu snad ani nedá říkat recept, spíš "rychlo-žrádlo".

I přes to, že moc ráda vařím, i klasická jídla, a jsem schopna u plotny stát i 5hodin, v dnešní době na to není čas a nelze takto vařit každý den. U nás se vždycky vařilo teplé jídlo a tak pokračuji ve zvyku. Navíc mi ze studené kuchyně bolí žaludek a vůbec celý trávicí trakt to nese špatně.

Tak tedy, když je nejhůř, mám doma pro případ nouze nejvyšší instantní čínské nudle. A protože jsem jazyk mlsná, nevystačím si jen tak s holou polívkou. Nakrájím do toho jakoukoliv uzeninu, která se doma vyskytuje a na nudličky hlávkový salát, ledový salát nebo čínské zelí. Před zalitím vody ještě tavený sýr a hurá do toho. A když je výplata doma, uzeniny nahradím předem opařenými krevetami a polévku zalívám vývarem (poctivým, né z bujónu).

Moje jídlo nepatří zrovna mezi inspirujicí, ale zaručeně je nejlevnější a nejrychlejší. A jak se říká, hlad nejlepší kuchař, tak neohrňujme nos a buďme rádi, že máme vůbec co jíst.

Bubidani

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Vaše rychlovky k večeři

Otázka je tedy prostá...

Co vaříte k večeři, když zrovna nemáte čas?

Pošlete mi svůj recept na rychlé levné jídlo, které zasytí všechny hladové krky! Čekám ho v redakční poště (viz adresa níže). Když přiložíte i fotku, budete mít větší šanci, získat dárek, totiž krásnou soupravu čajů PICKWICK 9 chutí čaje.

Reklama