Cindy Crawford patří k první generaci světových ikon modelingu, předváděla pro všechny přední značky a je stále jednou z nejúspěšnějších modelek všech dob. Dnes není pouze supermodelkou, ale také úspěšnou podnikatelkou a nyní vstupuje na zcela nové území navržením své první módní kolekce  

cindy

Cindy Crawford je ve světě známá jako jedna z prvotních modelek, z níž se stala vlastním přičiněním hvězda. Zároveň se jí podařilo zůstat onou „holkou od vedle“, jak sama sebe popisuje, která rovněž žije svůj soukromý život mimo světla reflektorů jako podnikatelka a matka.

Cindy Crawford

Počínaje letošním podzimem se její kolekce objeví nejen v prodejnách po celé Evropě, ale i v Česku. Je samozřejmé, že v této kolekci se projeví její osobní styl. „Mým cílem je pomoci navrhnout pohodlnou módu pro každodenní nošení,“ potvrzuje Cindy. Sama miluje styly, ve kterých vypadá při každodenních činnostech dobře, bez ohledu na to, zda je se svým manželem Rande Gerberem nebo dětmi Presleym a Kaiou.

Není pochyb o tom, že své dlouholeté zkušenosti na předváděcím molu v tomto projektu využila.

Cindy Crawford

„Pro mě je důležité být spojována se společností, která prodává módu pro dobrý pocit s jedinečnou nabídkou pro zákazníky.“ Pro svou kolekci „Cindy Crawford Collection @ C&A“ se topmodelka inspirovala současnými trendy, přičemž jim dodala svůj vlastní, velice osobní nádech. 

Cindy Crawford

Oblečení je vkusně neformální až uvolněné, elegantní blejzry, kardigany a svetry a také ležérní košile, džíny a kožené bundy. Detaily jako jsou zipy, umělé kožešinové límce a pásky vypadají stejně dobře jako styly s čistými liniemi. Materiály jsou vysoce kvalitní a sestávají se ze směsi vlněných tkanin, merina a kůže. Všechny oděvy budou k dostání ve velikostech 36 až 46 a pleteniny v XS až XL.

Cindy Crawford

Pro různá roční období budou tři odlišné looky, sestávající se z topů, dolních dílů a bund

Na podzim a zimu je připravena přírodní kolekce v teplých, zemitých barvách, kordové kalhoty, košile a exkluzivní kožená bunda v antické růžové. K dostání je také glam-rocková kolekce v kobaltové modři a černé se stylovými topy, blejzr s tříčtvrtečními rukávy a šedá kožená bunda v rockovém stylu.

Cindy Crawford

Třetí a největší kolekce v šedé a černé zahrnuje svetry, kardigany, krátký blejzr, úzké kalhoty – slimky, košile a prošívanou bundu. Zvláště povedeným a nejoblíbenějším kouskem Cindy je kardigan – dlouhý svetr, který lze také nosit jako kabát. Díky svému velmi nápaditému pruhovanému vzoru v odstínech šedé a černé rozhodně upoutá pozornost.

Cindy Crawford

Všechny looky i jednotlivé oděvy lze libovolně kombinovat, což znamená, že mohou být vzájemně kombinovány podle potřeby pro každou příležitost, ať už se jedná o práci, nákupy či společenskou událost. Tato univerzálnost je pro Cindy Crawford velmi důležitá: „Já, jako mnoho žen, nosím nejraději oblečení, které je módní, ale i pohodlné a umožňuje mi vypadat co nejlépe při jakékoli činnosti – ať odvážím děti do školy, mám obchodní schůzku či jdeme s manželem na večeři.“

Zdroj a foto: C&A

Čtěte o dalších značkách, jimž propůjčily své jméno slavné osobnosti

Reklama