Bulvár

Čím ulítlejší, tím líp

Děkujeme za příspěvek, který nám na dnešní téma poslala milovnice barviček, čtenářka s nickem PetraR1977

Krásné sluníčkové odpoledne ženy-in. Co se týká barev, jsem tvor veskrze nesourodý. Mám ráda skoro všechny barvy a čím ulítlejší, tím líp. Třeba předminulé léto jsem ponejvíce trávila v kombinaci - zvýrazňovačů - křiklavě oranžových tříčtvrťácích, k tomu křiklavě zelenou tričkohalenku a ve stejných barvách skřipečky do vlasů. Mám moc ráda i takové barvy a mělo to i svůj opodstatněný důvod - chodili jsme s dětmi - tehdy 8 a 2 roky, pěšky za taťkou do práce a pak k vodě.

Cesta je bohužel po silnici a sporťák byl tmavý a tak jsem alespoň upozorňovala na nebezpečí srážky já svým vzhledem a za celé léto se nám nic nestalo. Miluji fialovou ve všech odstínech a někdy zkombinuji tak ulítlou kombinaci, až si sama vynadám a pošlu se převléknout dřív, než někoho polekám.

Jak prohlašuji, když ráno vstanu a nekouknu se do zrcadla, tak se neleknu a vyhraju i nejlepší čarodějnici a když se omylem podívám-škodolibě se usměji a poznamenám, to ti přeju, bude hůř a poté dodám neznám tě, ale když už jsi tady, tak tě umeju...

Mám opavdu ráda velkou barevnost, ale než opustím barák, musím být spokojená a ne vyděšená. Teď mám zrovna zajímavý účes -krátký v kombinaci tmavý kaštan, červená a černá - no prostě cvok. Ale já myslím, že svět má být barevný a veselý a tak mu ráda a hodně pomáhám.

Přeji krásný barevný svět plný sluníčka a radosti PetraR1977

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Máte hezké životní moto a jste patrně velká optimistka. Tak ať vám to vydrží.

Jste také pro pestré barvičky, milé ženy-in? Nebo se jich tak trochu bojíte? Mění se váš vztah k barvám? Nebo se držíte léta těch svých. Napište nám na dnešní téma BARVY

redakce@zena-in.cz

Soutěž: modrá

 

   
08.06.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] OlgaMarie [*]

    Sml59Svět má být barevný a veselý!Sml59

    superkarma: 0 08.06.2010, 15:11:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme