České hračkářství POMPO je už stálicí na našem trhu, dětem i jejich rodičům dělá radost více než 20 let. Ve více než stovce prodejen po celé České republice máte na výběr z tisíců druhů hraček nejrůznějších značek. Ať už jde o české značky, licenční produkty, nebo o ty nejznámější světové značky jako je LEGO, Mattel a Hasbro.


Raději byste vybrali dárek v pohodlí domova? Prohlédněte si nový Vánoční katalog, který je i v elektronické podobě. Nabízí více než 450 položek za zajímavé ceny. A pokud nechcete, aby vaše děti viděly dárky předčasně, využijte některou ze stovky prodejen, které slouží zároveň i jako výdejní místa.

Nechce se vám probírat se tolika položkami? Máme pro vás tipy na zaručené trháky letošních Vánoc. Tady jsou:

RC VaporizR 2 neon žlutý
Jezdí po souši, ve vodě, ale i ve sněhu, a to rychlostí až 15 km za hodinu. Obojživelné auto 4x4 na dálkové ovládání v exkluzivní NEON žluté barvě si děti zamilují! A když dojdou baterky? Díky rychlonabíječce je za pouhou hodinu opět připraveno k akci.
Více informací ZDE


Barbie DREAM HORSE KŮŇ SNŮ
Tento nádherný koník je jako živý, jen s ním nebudete mít žádné starosti. S vašimi dětmi ale bude skvěle spolupracovat díky zvukovému a dotykovému senzoru. Umí se pohybovat, otočit se o 360 stupňů, řehtat, souhlasně či nesouhlasně pokyvovat hlavou, přehrávat písničky a tančit na ně a dokonce dokáže i jíst. S panenkou Barbie v jezdecké blůzce, přiléhavých kalhotách, odnímatelných vysokých botách a jezdecké přilbě tvoří dokonalý pár. Díky růžovému sedlu a otěžím spolu se svým koníkem perfektně ladí.
Více informací ZDE

King OZO
Nová zábavná akční společenská hra, která nabízí hned tři varianty hraní, vám zpříjemní nejeden večer. O co v ní jde? O 14 různě dlouhých šňůrek s barevným korálkem na jednom konci a OZO korálkem na straně druhé. Stačí uchopit šňůrku a vytáhnout tu nejdelší. Vypadá to jednoduše? Nenechte se mýlit! Všechny šňůrky jsou zamíchané dohromady a musíte je vytáhnout ze strany, kde je OZO korálek. Když najdete nejdelší šňůrku, vyhráváte kolo a necháváte si ji. Pokud vyhrajete další šňůrky v dalších kolech, spojíte je, a tím vytvoříte řetěz. Je nejdelší? Vítězíte!
Více informací ZDE


Style Me Up
Z kreativních sad pro všechny holčičky od osmi let si každý vybere tu svou. Bude to Pletařské studio, Nehtové studio, Korálkové tetování, Návrhářské portfolio, Prstýnky nebo něco jiného? Stačí rozbalit a tvořit!
Více informací ZDE


LEGO City Policejní stanice
Děti si mohou vybrat, na jakou stranu zákona se přidají. Ke zločincům, kteří se snaží vysvobodit svého parťáka z vězení? Nebo budou policisty, kteří se za nimi vydají stíhacím autem, motorkou a helikoptérou? Na tom nezáleží, důležité je, že se budou skvěle bavit.
Více informací ZDE


Feisty Pets
Tihle domácí mazlíčci děti nikdy neomrzí a vy je nebudete muset chodit venčit. Zamilují si vaše děti polárního medvěda, pandu, nebo černobílou kočičku? Dávejte si ale pozor! Z roztomilého zvířátka se lehce stává „zlobivé“! Stačí ho zmáčknout v zadní části těla.
Více informací ZDE


Postavičky Shopkins a jejich herní sety
Roztomilé postavičky Shopkins znázorňující jednotlivé druhy jídla i kuchyňských nástrojů a spotřebičů děti jednoduše milují. Rozšiřte jejich sbírku, je z čeho vybírat! Jak jsou krásně detailně namalované a díky gumovému materiálu tak bytelné a příjemné na omak. A co takhle pro ně sestavit i speciální kuchyňskou linku?
Více informací ZDE


Panenka Máša a medvěd
Možná je neznáte, ale panenka Máša a její zvířecí kamarád z oblíbeného dětského seriálu „Máša a medvěd“ jsou skutečnými dětskými hvězdami. Stačí jen rozhodnout se, kterou variantou uděláte svým ratolestem radost. Samotnou panenkou, nebo tou na tříkolce? Dětskou tamburínou, Dřevěnými kostkami, nebo snad Dřevěnými vkládacími hodinami s motivy ze seriálu Máša a medvěd? Na výběr toho mají v hračkářství Pompo mnohem víc!
Více informací ZDE


Bosch garáž - 5 podlaží
Kluky od tří let potěší pětipodlažní velká parkovací Bosch garáž se 2 ks autíček. Měří na výšku 85 cm a je vybavena výtahem, myčkou a benzinovou pumpou. Mezi patry je dráha doplněna plastovými sjezdy pro dvě auta.
Více informací ZDE

Reklama