Přemýšlíte, čím letos pod stromečkem překvapit své děti? Určitě nešlápnete vedle, když nadělíte některou hru z dílny Dino Toys. Vybírat můžete z pestré nabídky „deskovek“, které nabízejí chytrou zábavu v atraktivním grafickém zpracování. Potěší nejen kluky a holky, ale určitě i tatínka! Deskové hry Dino Toys jsou k dostání ve všech kvalitních hračkářstvích nebo na www.mojedino.cz.

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU

KvakStrategické myšlení podpoří nejpopulárnější „deskovka“ z Francie. Stačí říci Kvak!

Dino Toys přináší do českých hračkářství jednu z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších společenských her ve Franicii. Kvak! má jednoduchá pravidla, do kterých hráči proniknou během několika minut. Ovšem nenechte se zmýlit – hra je to taktická, svým principem může připomínat i šachy, doplněné o prvek náhody. V této novince se 64 kartičkami můžete rozehrát důmyslnou strategii při dobývání rybníka se svou žabí královnou. Kvak! nadchne začátečníky ve věku od 6 let, ale i zkušenější dospělé hráče, kteří „rozjedou“ taktickou bitvu o vítězství. Proměnlivý herní plán umožňuje vytvářet velké množství kombinací a strategií, takže hraní bude pokaždé jiné.

Doporučená cena: 599 Kč vč. DPH

HRY PRO ŠKOLÁKY

dostihy a sázkyLegendární Dostihy a sázky ve variantě Junior

Naučte děti poznat hodnotu peněz hravou formou. Pomůže vám v tom dětská varianta legendární české hry Dostihy a sázky, která slaví úspěch už více než 30 let! Kromě speciálně přizpůsobených pravidel se dětem zalíbí i postavičky poníků a žetony s potiskem. Hráči při hře nakupují zvířátka a výbavu, a přitom musejí dobře hospodařit se svěřenými penězi. Děti do 5 let mohou hrát jednodušší verzi bez peněz.

V nabídce je také klasická verze Dostihy a sázky a Dostihy a sázky Cestovní.

Doporučená cena: 329 Kč vč. DPH

Poznejte krásy naší země díky hře Cestujeme po hradech a zámcích

Výlet za poznáním nemusíte podnikat jen za krásného počasí. Pronikněte do tajů českých dějin i z tepla rodinného krbu! Unikátní hra Cestujeme po hradech a zámcích vás provede po českých a moravských památkách, a přitom vám doplní dějepisné znalosti. Nechybí ani „perličky“ a tipy na skutečné výlety. Putovat můžete pěšky, na motorce anebo v autě. Výdaje je zapotřebí dopředu i během samotné hry propočítávat, případně si ještě nějakou korunku přivydělat. Vyhrává ten, kdo má na konci cesty nejvíc peněz! 

Doporučená cena: 499 Kč vč. DPH

HRY PRO NEJMENŠÍ

AlbiMoje první hra: velká deskovka pro malé hráče

Kdo jiný by zasvětil vaše dítě do hravé zábavy lépe než Krteček? Moje první hra od Dino Toys  má krátká a jednoduchá pravidla přizpůsobená i těm nejmenším dětem. Na herní plán umístíte kartičky rozdělené podle barvy - hráč vždy hodí kostkou a vezme si kartičku té barvy, která mu padla. Může si ji ponechat, pokud splní úkol zobrazený na druhé straně. Buď napodobí zvuk příslušného zvířátka, nebo vykoná určitý pohyb (například zamává, poskočí na jedné noze, lehne si na záda). Výjimkou nejsou ani úkoly, které musíte vykonat společně! Ale prostor se najde i pro společné dovádění, kterým zpestříte průběh hry. Hra je určena pro 2–3 hráče. Kvalitní zpracování zaručí, že hra přežije i nešetrné zacházení nejmenších hráčů. 

Doporučená cena: 379 Kč vč. DPH

KrtekKrtkův soubor her – a zábava hned tak neskončí!

Pozor! Krteček nebaví jen kopáním krtinců.Před kamarády dokáže na počkání vybalit z jediné krabicehned několik her. Zahrajte si s dětmi pexeso, domino, závod o meloun, Krtečkovu verzi Člověče, nezlob se a další hry s originálními ilustracemi od Zdeňka Milera. Podpořte u svých dětí rozvoj hned několika myšlenkových a motorických dovedností najednou! Ve hře, která byla vyrobena v České republice, najdete zábavu pro děti od 3 let.

Doporučená cena: 379 Kč vč. DPH

O DINO TOYS

DinoRodinná česká firma Dino Toys se stará o zábavu malým i dospělým už od roku 1993. Dnes se řadí mezi největší výrobce puzzle a deskových her v České republice a na Slovensku. Jako jedna z mála společností se může pochlubit značkou Bezpečná a kvalitní hračka. Většina her se rodí v Mnichově Hradišti. Mezi největší hity z dílny Dino Toys patří legendární Dostihy a sázky, kterých se dosud prodalo více než 2,5 milionu kusů. Dalšími bestsellery jsou hry Člověče, nezlob se!, Pojď si hrát, Kris Kros nebo loňská novinka – „retro“ plastová Tatra 148 na pískoviště. Více na www.mojedino.cz.

Reklama