Uvařit, napéct, poklidit, nakoupit, zabalit dárky… Na Vánoce musí být všechno perfektní, ovšem včetně vás!:-) Zkuste být proto na svátky zdravě sobecká a najít si v předvánočním shonu také chvilku na sebe. Okouzlete partnera smyslnými rty vybízejícími k polibku třeba přímo pod jmelím!

Víc než naleštěná okna a plnou mísu s cukrovím váš partner určitě ocení (alespoň v to doufáme a chceme tomu věřit!), když z vás na Vánoce bude čišit pohoda, krása a spokojenost samé se sebou. Abyste se přesně takhle cítila, měla byste však projednou přestat myslet jen na ostatní a udělat v době předvánoční pěkně bez výčitek svědomí také něco jen pro sebe. Pokud patříte k ženám, které mají spíše menší, nevýrazné nebo asymetrické rty, máme pro vás tip! Ještě před příchodem Ježíška si totiž můžete zvednout sebevědomí ošetřením rtů výplní s kyselinou hyaluronovou. Jak taková procedura vlastně probíhá, jestli bolí a jak moc vaše rty promění… Všechno prozradíme!

rty

Protože s přibývajícím věkem ve rtech naopak ubývá kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, tedy látek tělu vlastních a zodpovědných právě za pružnost rtů a jejich hydrataci, je potřeba rtům dodat potřebné živiny i malinko jinak. Každodenní péče pomocí balzámů na rty je samozřejmě základ, ale co takhle rty čas od času potěšit i něčím navíc, třeba právě aplikací kyseliny hyaluronové do rtu? Díky tomu budou vaše rty svěží, vláčné, stanou se plnější, smyslnější… a zároveň můžete ošetřením vyřešit i drobnou asymetrii rtů! „Dokonale zhydratované a plné rty si díky ošetření užijete přibližně 6 až10 měsíců, potése vyplatí ošetření zopakovat,“dodává k tomu korektivní dermatoložka MUDr. Markéta Majerová z MEDICOM Clinic, kde takové ošetření běžně provádějí.

MUDr. Markéta Majerová z MEDICOM Clinic

Hlavní výhody hydratace a zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou:

1.    Ošetření trvá jen pár minut a změnu na rtech uvidíte okamžitě

2.   Do rtů je vám aplikována látka, která se běžně nachází ve vašem těle

3.   Díky ošetření budou vaše rty působit více svěže, sexy a zároveň velmi přirozeně

4.   Výplň už přímo obsahuje anestetikum znecitlivující místo vpichu, proto ošetření nebolí

A jak vlastně celé ošetření probíhá v praxi? „Výplň s kyselinou hyaluronovou aplikujeme do rtu pomocí tenoučké jehly nebo kanylky,“ prozrazuje dále dermatoložka Markéta Majerová. Podle ní se ale žádné bolesti bát nemusíte. Výplň už totiž obsahuje anestetikum a navíc si ještě těsně před ošetřením ke rtům na chvíli přiložíte vatový tamponek s další znecitlivující látkou. A další výhody? „Ošetření je velmi rychlé a vůči rtům šetrné. Bezprostředně po něm se můžete klidně vrátit třeba do zaměstnání,“ uklidňuje dále lékařka Markéta Majerová. Podle ní vám rty po aplikaci výplně jen trochu otečou, zřídka se pak na nich objeví i docela maličkatá modřinka. Takové příznaky prý ale velmi rychle ustoupí a vy se už jen budete radovat z dokonale zhydratovaných, symetrických a proklatě sexy rtů.

Proč zvolit k ošetření rtů právě kyselinou hyaluronovu?

  • Jedná se o látku, která se běžně nachází ve rtech i v celém lidském těle
  • Protože je tato kyselina v těle zodpovědná právě za hydrataci
  • Aplikací této látky přispějete k celkové regeneraci kožních buněk

Medicom

A jedna rada na závěr: Pokud se pro ošetření rtů pomocí výplně s kyselinou hyaluronovou rozhodnete, pečlivě vybírejte kliniku i ošetřujícího lékaře. Vyberte si takové pracoviště, kde mají s aplikací zkušenosti a navíc cítíte, že máte spolu s korektivní dermatoložkou podobný vkus a představu o výsledku. Trendem jsou plné a smyslné rty, které však působí přirozeně! Na ošetření rtů se proto vydejte právě a jedině tam, kde vyznávají v kráse stejnou filozofii… Naše doporučení má  právě MEDICOM Clinic, síť klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie, kam občas chodíme i my z redakce. Klinika má kromě Prahy pobočku i v Brně, Jihlavě a Ústí nad Labem. Záleží tedy jen na vás, kam to máte nejblíž a kde si najdete spřízněnou duši v podobě své oblíbené paní doktorky… :-)

Medicom clinic

Reklama