Dárky

Čím letos překvapit?

Vánoce, vánoce přicházejí… Jedni se na ně pečlivě připravují a bez velkého úklidu, deseti druhů cukroví a vyzdobeného bytu si vánoční svátky nedovedou snad ani představit. Druzí je berou tak trochu sportovně a příliš se nenechají zmítat předvánoční panikou.

Snahu potěšit své blízké milým dárkem však mají všichni společnou. Dárky zkrátka k Vánocům patří! Ale čím letos překvapit? Nabízíme vám jednoduché řešení - vyberte letošní vánoční dárky v gurmánské prodejně VOM FASS Praha v Korunní 19! Jsou nejen krásné, ale i lahodné a příjemně zahřejí každého obdarovaného na těle i na duši.

Voss

Široký sortiment…

V gurmánském ráji VOM FASS najdete širokou nabídku lahodných nápojů - skotské a irské whisk(e)y, koňaky a rumy nejvyšší kvality, velký výběr ovocných i smetanových likérů a nepřeberné množství různých pálenek. Ve speciální vánoční nabídce nechybí ani unikátní likéry, jako Pomerančový likér s rumem a skořicí, Likér z pečených jablek a Perníkový likér s nugátem.

Snadný výběr…

Vybrat správný produkt z tak široké nabídky může být celkem složité. Ve VOM FASSu mají snadné řešení! Všechny nápoje si zde můžete ochutnat, protože je stáčí rovnou ze sudů nebo skleněných nádob.

dárky

Atraktivní balení…

K vybranému likéru či pálence si zvolíte designovou lahvičku, do které vám jej stočí. Můžete vybírat z velkého množství různých velikostí i tvarů. Najdete zde i typicky vánoční druhy, jako vánoční stromek, vánoční hvězdu nebo zvonek. Lahvičky ručně popisují, takže mohou přidat i osobní přání.

dárky

Vánoční tipy VOM FASS

Vánoční stromek s Marcipánovým likérem

Lahodný smetanový likér s marcipánem si skvěle vychutnáte samotný, jen s několika kostkami ledu. Výborné uplatnění najde při dochucování zmrzlinových pohárů, dezertů nebo jako přísada do exotických koktejlů.

Vánoční hvězda s Třešňový likérem s grappou

Jemný ovocný likér ze zralých třešní a jemné grappy uspokojí gurmány všech věkových kategorií. Nejlépe si ho vychutnáte lehce vychlazený, protože jen tak se nejlépe rozvine jeho nezaměnitelné typicky třešňové aroma.

dárky

Dárkový set tří karibských rumů

Ušlechtilé rumy z karibských ostrovů Quatemala, Jamaica a Martinique okouzlí vynikající chutí, vůní i barvou. Vychutnáte si je samotné i jako součást míchaných nápojů.dárky

Více informací najdete na webových stránkách www.vomfasspraha.cz, kde jsou popsané jednotlivé nápoje a vyobrazené všechny lahvičky. Navštivte naši prodejnu v Praze 2, Korunní 19 a  my Vám připravíme dárky přesně podle Vašich představ. Objednávky jsme připraveni přijímat i e- mailem (info@vomfasspraha.cz) nebo telefonicky (+420 777 126 704). Vybrané dárky doručíme prostřednictvím České pošty až domů nebo do zaměstnání.

Voss

   
20.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme