Bulvár

Čím jsem starší, tím jsem pohodlnější

Milé ženy-in,

ve stanu jsem strávila od 14 let zatím každé prázdniny, teď už bohužel jen „dovolenou". Čím jsem starší, tím jsem pohodlnější, a proto rozhodně nechci tvrdit, že stan je to jediné pravé ořechové - naopak, pokud jedu někam, kde je možnost slušného a cenově přijatelného ubytování, dávám mu přednost, kempy nemiluju a využívám je jen v nutnosti.

Jenže jsou situace, kdy se bez stanu neobejdete. Jezdíme v létě často na hory, a pokud je chcete přejít bez slézání z hřebene, stan je nutností. Odměnou za těžký batoh je soukromí, místa na táboření jako ze snu, klid a romantika. Často mám pocit, že večerní táboření je lepší než celá chůze po horách :-).
Taky při delším přejezdu na kole stan neuškodí - vloni jsme jeli po Maďarsku, bylo nás devět ženských. Jeden večer jsme mířily do kempu, ale místo do něj (byl daleko :-)) jsme dojely pouze do místní hospody. Když se začalo stmívat, začaly jsme se ptát místních na místo vhodné k postavení stanů a po krátké debatě mezi místními jsme nasedly na kola a jely ve štrůdlu za místním strýcem (byl to pohled pro bohy a pán si užil svých pár minut slávy - on jel první a za ním devět mladých ženských na kole, všichni, kdo to viděli, tleskali a volali :-)). Ten nás dovedl na zahradu své sousedky, kde jsme si postavily stany a osprchovaly se zahradní hadicí  - i takhle se dá stanovat. :-)

Posílám pár fotek z letních akcí.Fialinka


Milá Fialinko,
tak jestli takhle vypadá pohodlnost, tak bych se měla zastydět.
Fotky jsou nádherné a možná jste jimi navnadila některou z nás, aby ze svého stanu otřela prach, vyhnala pavouky a vyrazila na cesty.
   
21.06.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] fialinka [*]

  SENSITIVESKIN: na chvíli si od nich odpočinout bylo super :-), a taky ty zážitky jsou jiné, než když jedeš s chlapama.. Ale bylo to jen na čtyři dny, takže žádné dlouhé odloučení.

  superkarma: 0 21.06.2007, 12:26:17
 2. avatar
  [5] SENSITIVESKIN [*]

  9 ženskejch a žádnej chlap, to by mne nebavilo

  superkarma: 0 21.06.2007, 11:54:54
 3. avatar
  [3] MEK [*]

  paráda

  superkarma: 0 21.06.2007, 11:37:53
 4. avatar
  [2] Ferdas [*]

  myslela jsem že je to fór...a dobrej...pod nápisem nebyo NIC objevilo se to až teď

  superkarma: 0 21.06.2007, 11:34:11
 5. avatar
  [1] Ferdas [*]

  superkarma: 0 21.06.2007, 11:32:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme