Zajímavým problémem trpí čtenářka Malinke-kote. Popisuje ho ve svém příspěvku k dnešnímu tématu: Kdy chodíte na kutě?

Také se vám vstává hůř, když se přespíte? Právě na tento problém naráží ve svém dnešním příspěvku čtenářka Malinke-kote...


Přeji všem krásný dobrý den!

Dnes je zajímavé téma o tom jak chodíme spát a tak jsem se rozhodla přispět dnešním příspěvkem. Každý určitě rád spí. Odpočinek je důležitá věc našeho života. Já mám takový menší problém. Čím dříve chodím spát, tím hůře se mi vstává. Já osobně musím chodit docela pozdě spát. Většinou chodím kolem desáté až jedenácté hodiny večerní, ale i když jdu později spát, tak se mi ráno dobře vstává tak jako dnes.

Je pravda, že zrovna včéra jsem byla nějaká unavená, jestli tím počasím a nebo že začal nový pracovní týden. Vše je možné. Většinou když si můžeme přispat o víkendu, tak stejně brzy vstávám, to bych musela jít brzy spát abych si trošku zdřímla a vstala aspoň v devět hodin ráno. Běžně vstávám do osmé hodiny raní přes víkend. Když se jedná o týden, kdy pracuji, tak vstávám běžně kolem šesté hodiny ranní. Dříve, když jsem chodila na brigádu, tak jsem vstávala už v půl čtvrté ráno. Hold kdo si chtěl přividělat o prázdninách, nic jiného nám nezbylo.

Co se týká mého partnera, většinou jde spát jako já i když se mu třeba nechce, ale jde. Zálež tedy jaký má pracovní týden. Když má raní tak chodíme běžně spát spolu i když on občas jde i dříve. Když má odpolední tak na něj čekám do půl jedenácté večerní až dorazí z práce a jdeme spát. Co se týká noční tak to je nejlepší. Nikdo mě v noci neotravuje a můžu v klidu spát i když na mě v noci funí náš pes, protože spí s námi v posteli. No v posteli, spíše nad hlavou, kde má svůj pelech, ale přesto si lehne na můj polštář a leží nad mojí hlavou.

Když můj přítel jde spát později nebo odchází ráno do práce tak mě vůbec nevzbudí. Mám krásný tvrdý spánek a nic neslyším, takže jsem krásně vyspalá. Dnes ráno zrovna šel do práce a já když jsem se vzbudila, tak jsem ani nevěděla, že už je tolik hodin a že odešel do práce. Jindy mi dá pusu při odchodu a dnes ani nevím zda mi jí dal. Čekala jsem, že bude první, kdo mi popřeje k dnešním narozeninám, ale nic se nedělo a odešel si v klidu do práce, asi nato zapomněl, že je vůbec mám.

Přeji všem krásný pohodový den a snad dnešní den v práci uteče jak voda a budeme moci trochu oslavovat. Hlavně se těším na domácí hamburgery. Vždy když někdo má narozeniny tak se dělají. Tak snad i dnes budou ... Mňam :-)

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

  • kazetaV kolik chodíte spát?
  • V kolik vstáváte?
  • A co váš partner?
  • Měla jste někdy problém s koordinací spánku?
  • A ruší vás, když jde spát později?

Odpovězte mi na tyto otázky a přidejte k odpovědím i krátký příběh. Zajímá mě, jak jste vyřešily odlišné spánkové návyky (ať už zapříčiněné prací, či čímkoli jiným). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a získání dárku - luxusní relaxační kazety Radox Vitaminová péče s náušničkami. Abyste si před spánkem krásně relaxovaly!

Příspěvky zasílejte do úterý 22. 11. 2011 15.00 hodin na redakční e-mail...

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama