Jak asi tráví vánoční svátky jeden z našich nejoblíbenějších moderátorů Aleš Cibulka? Kdo u nich vaří a peče? On, nebo jeho přítel?

cibulka

Alešovi zavolat a zeptat se na cokoli, to udělám ráda. Dokonce s potěšením, ač se obvolávání celebrit vždy zuby nehty bráním. Ovšem tohle je něco jiného.

Znám málo lidí, kteří mi dokážou vždycky, a teď myslím ve dne v noci, zvednout náladu, pobavit mě, a se kterými si tak ráda a nenuceně povídám, jako je právě Aleš Cibulka.

Tenhle pozitivní člověk a stále usměvavý muž je doslova terapií. Hnedle bych si ho vzala, kdybych sakra nebyla ženou. :-)


Aleši, jak budete trávit Vánoce?
No, my se asi potkáme vážně až u toho stolu, protože máme oba dva strašně moc práce. Nicméně na Štědrý den se těším. To mi zůstalo od dětství.

Pečete?
Zkoušel jsem něco upéct loni, ale po katastrofě srovnatelné s velkým třeskem jsem těchto snah zanechal a spoléhám na svého polovičáka a hlavně na maminky.

Budete tady, nebo se chystáte někam odjet?
Rozhodně budeme v Praze - máme ji rádi, tak kam bychom utíkali? I když, tentokrát přemýšlíme o chaloupce, kterou jsme si s Michalem pořídili. Po Vánocích mizíme k moři.

Strávíte Štědrý večer ve dvou, nebo s rodinami?
Na Štědrý večer budeme patrně ve dvou, ale všechno ještě může být jinak. Rodiny máme báječné oba, takže možná i s rodinami.

A vůbec, kdo je u vás ten, kdo si stoupne ke sporáku?
U sporáku se líbí příteli, mně se tam ale občas také zachce. V pravdě tam ale nebývám vpuštěn. Nicméně takový salát jako já Michal stejně neumí. Udělá řízky a já se vecpu vedle se sálátem.

Co chystáš příteli pod stromeček?
Ještě vůbec netuším, co bych mu dal. Moc si dárky nekupujeme na Śtědrý den, protože 4.12. máme výročí seznámení, takže to je hlavnější a tam dary proběhnou.

Co myslíš, že já připraveno tvůj přítel pro tebe?
Jak ho znám, má dárky pro celou rodinu a dost možná i pro sousedy už od května, ale mezi námi dvěma je to o tom 4. prosinci :-)

Reklama