Tentokrát vládne magazínu ŽENA-IN.cz fototéma: Vaše kabelka. Vyfotografoval jsem kabelky mých kolegyň z redakce a připravil si pro vás malou tipovací soutěž: Uhodněte, která kabelka komu patří!

Myslím, že každá kabelka něco vypovídá o její nositelce. A tak jsem se rozhodl, že vyfotím kabelky svých kolegyň z redakce a nechám vás hádat, které jaká kabelka patří. Zvolil jsem si tyto tři oběti...

Klára Křížová

Je to šéfka obchodního oddělení, ale vy ji jistě znáte i jako občasnou přispěvatelku krátkými články, povětšinou o cestování či o zahradě. To i napovídá, co Kláru nejvíc baví. Kromě zahrádky a cestování miluje také focení. Kdybych měl její povahu charakterizovat jediným slovem, zvolil bych asi: zodpovědná.

Dana Svobodová

V naší redakci je odbornicí na rubriku styl, ale to jistě víte. Její články mají svůj specifický nadhled a humor. Ráda se strefuje do módních prohřešků druhých. Její hobby? Koně. Její povaha jedním slovem? Snad se na mě nebude Dana zlobit, ale v mých očích je: rozlítaná.

Klára Milošová

Naše korektorka Klárka je mojí třetí a nejmladší obětí. Líbí se jí pestrobarevné věci a často chodí oblečená, jako by se chystala v neděli do cukrárny. Růžová, fialová, to jsou její nejoblíbenější barvy. V redakci má na starost kromě korektur i spoustu dalších věcí, je to právě ona, kdo zachraňuje průšvihy na poslední chvíli. A opět její povaha jedním slovem: rodinná.

Tak. Toliko o mých kolegyňkách a zde jsou jejich kabelky (světlé jsem se pokoušel fotit na tmavém pozadí a opačně, aby pěkně vynikly)...

Kabelka 1

kabelka

Kabelka 2

kabelka

Kabelka 3

kabelka

Uhodnete, která kabelka patří Daně? Která Kláře a která Klárce? Tipujte v diskuzi pod tímto článkem.

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama