.

Chytrý navigátor pro mladé rodiny

Cestování

Chytrý navigátor pro mladé rodiny

 

I báječným rodičům mohou občas dojít nápady, jak své děti zabavit. Máme pro Vás malou inspiraci. Na českém internetu se objevil nový nekomerční web pro mladé rodiny - www.peknyden.cz.  Web je určen především pro rodiče s dětmi od narození do šesti let a také pro nastávající rodiče. Najdete zde rozsáhlou databázi zájmových činností, akcí a míst vhodných pro malé děti.

 

Zakladatelky webu Simona Kalašová a Jitka Hrabánková, dvě mladé maminky, vycházejí ze svých profesních i osobních zkušeností. Několik let společně pracovaly v jedné z internetových redakcí Českého rozhlasu a mají se zpracováním webových informací bohaté zkušenosti.

 

Shodou okolností jsme téměř současně odešly na mateřskou dovolenou. Spoustu času jsme trávily hledáním informací - např. kde se připravit na porod, kam s miminky na plavání, jaká jsou v našem okolí hřiště, kde je nekuřácká restaurace apod. Scházel nám chytrý a přehledný zdroj těchto informací."

 

Pak se nám podařilo dát dohromady malý tým nadšenců, se kterým jsme se pustily do realizace stránek peknyden.cz. Našim cílem je poskytnout rodičům jednoduchý a rychlý nástroj. Možností jak kvalitně trávit čas s malými dětmi, je čím dál tím víc. Bohužel se o nich ne vždy rodiče dozvědí, protože informace jsou rozptýlené po celém internetu. Pěkný den by měl orientaci v nabídce volnočasových aktivit výrazně usnadnit."

 

Stěžejní část serveru tvoří Katalog aktivit s šestnácti tematickými okruhy a Kalendář akcí a nápadů, kam s dětmi v aktuálním období vyrazit. Pěkný den dále připravuje rubriku Vaše tipy & antitipy, ve které se mohou návštěvníci podělit o své individuální zkušenosti.

 

V současné době se Katalog specializuje na aktivity dostupné v Praze. Postupně bude rozšířen o další kraje České republiky. Kalendář akcí má již nyní celorepublikový záběr.

 

 

Obrázek webu

 

 

 

 

 

 

 

 

   
10.04.2007 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] verkaH [*]

  Zase jen v Praze.....

  superkarma: 0 04.12.2007, 17:36:03
 2. avatar
  [2] femme [*]

  príma věc škoda jen, že něco takového neexistovalo, když byly moje děti malé

  superkarma: 0 10.04.2007, 13:50:23
 3. [1] 7kraska [*]

  To je skvely napad i provedeni, dalo mi pred par mesici desne prace najit na seznamu vsechna mozna cviceni pro rodice s detmi po Praze, aby se nam to hodilo casove i lokalitou.

  superkarma: 0 10.04.2007, 10:23:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme