Trápí vás komplikace, které doprovází redukční diety? Problémy se zažíváním, jako je pálení žáhy, plynatost či zácpa, se nevyhnou téměř nikomu. Jak tento problém rozlousknout? Poradíme vám!

paní

Problémy, které souvisí s trávením, bývají většinou zapříčiněny životním stylem, na kterém se podepisuje řada nežádoucích faktorů. Nejčastěji se jedná o stres, nedostatek pohybu, nekvalitní spánek nebo nepravidelnou a nevyváženou stravu.

Zlepšete své trávení v pěti bodech!

Potíže s trávením snadněji odstraníte, pokud se budete držet několika základních pravidel. Upravte si je podle svých potřeb do svého denního režimu a uvidíte, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

  • Pravidelná strava

Jídlo konzumujte v pravidelnou denní dobu. Dbejte, aby mezi jednotlivými chody byl dodržován alespoň tříhodinový interval.

  • Žvýkat jako „Američan“

Každé sousto důkladně rozžvýkejte, abyste svému trávení usnadnili práci. Velké kusy potravy totiž trávicímu traktu rozhodně neprospívají.

  • I zvíře ví, kdy má dost…

Ať se nám to líbí, nebo ne, přejídání do správného stravování nepatří. Proto vždy myslete na přiměřenou velikost své porce, abyste nezatížili své trávení.

  • Takhle tedy rozhodně ne!

Při úpravě stravování omezte především tučné a smažené pokrmy. Velké nebezpečí pro organizmus představují také jednoduché cukry, které nedodají tělu nic prospěšného.

  • Voda je základ

Ač se to stále všude opakuje, často se na dostatečný přísun tekutin zapomíná. Správný pitný režim je pro správné fungování vašeho těla nezbytný. Nepodceňujte ho!

 

Když trávení protestuje

Co podniknout v situaci, když vás:

Pálí žáha

Tato komplikace může mít široké spektrum příčin. Nejčastěji se ovšem jedná o konzumaci většího objemu potravy a nevyváženého jídelníčku.

Ideální je navýšit vlákninu, která dodává větší pocit sytosti i při menším objemu stravy, čímž předchází komplikace s přejídáním. Vhodné je také zvýšit konzumaci ovoce, zeleniny a celozrnných potravin. Ulevit tomuto problému zvládnou také některá koření, například zázvor, kurkuma nebo skořice.

Jestliže chcete ulevit svému trávení, vyzkoušejte jedinečný doplněk stravy UniLakt SKOŘICE. Jedná se o vlákninové tablety obsahující probiotickou kulturou a řasu chlorellu, která napomáhá k upravení trávení a zažívání. V tomto jedinečném doplňku stravy naleznete také skořici, jež podporuje odbourávání tuků a usnadňuje trávení. V neposlední řadě je přípravek obohacen o vitamin C, který udržuje normální funkci imunitního systému. Právě ten bývá vlivem nevhodného stravování často oslaben.

UniLakt SKOŘICE

 

Trápí zácpa

Příčinou je opět nevhodný jídelníček, kde převládají především sladké pokrmy bez dostatečného množství čisté a hlavně neslazené vody. V tomto případě se rovněž doporučuje navýšit vlákninu ve stravě. Pomoci mohou také sušené švestky, meruňky nebo fíky.

Pokud si nedokážete představit život bez čokolády, právě pro vás jsou určeny probiotické tablety UniLakt ČOKO s řasou chlorellou a kakaovou vlákninou zajišťující nejen potřebný pocit sytosti, ale také příjemnou čokoládovou příchuť, díky které tento doplněk stravy zaplaší nežádoucí chuť na sladké potraviny. Chlorella napomáhá udržovat normální střevní funkci a podporuje detoxikaci organismu, vitamin C pozitivně působí na oslabený imunitní systém.

UniLakt ČOKO

Plynatost

Příčin plynatosti existuje celá škála. Nejčastěji se jedná o spěšné hltání potravy, velkou konzumaci sycených nápojů nebo o razantní změnu v dosavadním jídelníčku. Na zlepšení trávení se v tomto případě doporučují používat i prospěšné antioxidanty, které rovněž posilují imunitní systém. Skvělé výsledky již léta sklízí řasa chlorella nebo vitamin C.

Také toužíte posílit organizmus a zbavit se plynatosti? Pak určitě navštivte svou lékárnu, kde naleznete UniLakt KLASIK . Jedná se o probiotické vlákninové tablety obsahující osvědčenou řasu chlorellu, která napomáhá udržovat růst prospěšné střevní mikroflóry a udržovat normální střevní funkci, což oceníte zejména v případě pocitu nadýmání a plynatosti, zároveň také udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi. Dále v tomto doplňku stravy naleznete potřebný vitamin C, který příznivě působí na oslabený imunitní systém.

UniLakt KLASIK 

Více informací naleznete zde: www.unilakt.cz

 

!!! POZOR SOUTĚŽ !!!

UniLakt

Nyní může 5 z Vás získat unikátního pomocníka UniLakt SKOŘICE. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a být mezi šťastnými vylosovanými!

Soutěž najdete ZDE.

Reklama