Překvapte pod stromečkem své nejbližší novinkami ze světa tabletů, smartphonů a fitness náramků. Exkluzivní řada Op3n dott společnosti Tesco vás překvapí cenovou dostupností i stylovým designem.

Hledáte inspiraci na dárek pro vaše děti, rodiče nebo partnery?
Pak vyrazte do obchodů společnosti Tesco. V široké nabídce vánočního sortimentu si jistě vyberete. Exkluzivní novinkou, která by letos neměla chybět pod žádným stromečkem, je nová řada chytrých zařízení Op3n dott zahrnující mobilní telefon, tablet a fitness náramek za bezkonkurenční ceny. Produkty značky Op3n dott jsou v prodeji od 6. listopadu ve více než čtyřiceti prodejnách Tesco v České republice.

Pro práci i zábavu

Chytré telefony a tablety jsou trendovou záležitostí. Využíváme je k práci, usnadňují nám život, ale nabízí také nepřeberné množství zábavy, ať už jde o hraní her, sledování filmů, čtení nejnovějších zpráv a e-knih, nakupování on-line nebo využívání různých aplikací. Děti mají rády hry, se kterými mohou rozvíjet svůj postřeh a fantazii. Dospělí si zase užívají focení, nahrávání videí a chatování s přáteli. Chytrá zařízení jsou zkrátka skvělým dárkem pro každou generaci.

Tesco

 

 

Tip: Pokud nadělíte svým blízkých smartphone nebo tablet nové značky Op3n dott, získáte bonus v podobě tří měsíců neomezeného přístupu do světa zábavy s řadou audio a video streamových záznamů a herních služeb.

 Pro zdravý životní styl

Hlídá si váš partner či partnerka fyzickou aktivitu nebo příjem potravin a nápojů? To vše za něj může dělat fitness náramek Op3n dott, který navíc zvládne sledovat také kvalitu spánku. Náramek zaručeně potěší všechny příznivce sportu a zdravého životního stylu. Vybrat si můžete z osmi atraktivních barevných provedení.  

 

Tesco

 

Ke každému zařízení si lze také vybrat příslušenství, nabídka obsahuje čtyři pouzdra na tablet, bezdrátová sluchátka s Bluetooth a micro USB.

Reklama