Domácnost

Chytrá televize. Jak dopadl test smart box GoGEN?

Testovali jsme v redakci smart box GoGEN , který jsme propojili s televizí Gogen TVL 42981 s úhlopříčkou 107 cm. Propojení této chytré krabičky přineslo televizi další rozměry a použití. Musím přiznat, že mě samotnou rozšířené možnosti mile překvapily. Z televize se stal najednou použitelný počítač s velkou obrazovkou.

Gogen TVL

Po nainstalování a propojení televize se smart boxem se bez problémů televize propojila s internetem. Připravte si klávesnici, je to pohodné a snadné. Propojení využily hlavně děti, které si vychutnávaly velký monitor s dobrým rozlišením při hraní her. Přece jen interaktivní hry díky velkému monitoru dodají radost ze hry.  Také jsme vyzkoušeli normální internetové brouzdání – načtení našich oblíbených stránek, sledování filmů, prohlížení fotek…

Můj názor: Pokud máte doma jen jeden počítač, u kterého se střídáte, je to určitě pro vás dobrý tip – můžete se připojit kdykoliv a sledovat na internetu vše, co vás zajímá. Nebo naopak na TV nasměrovat své blízké, kteří si jej oblíbí třeba jako my pro hraní her. Díky smart boxu GoGEN ale také můžete využít i další možnosti – sledování filmů, prohlížení fotek nebo videí, což zase díky velkému rozlišení dodá úplně jiný rozměr, než když si je prohlížíte na menším monitoru. Třeba když se sejde rodina, přijde vám návštěva, je to dobrá možnost prezentace vašich výtvorů. Chytrá televize vás bude neustále překvapovat svými možnostmi.

Gogen TVL

Jaký je Smart box GoGEN a na co všechno jej můžete využít?
Smart box GoGEN SB 2002 je multimediální přehrávač s operačním systémem Android 4.0. Po připojení k televizi z ní udělá televizi internetovou a zároveň nabídne řadu skvělých funkcí jako např. hraní her, přehrávání filmů, hudby i fotek. Wi-Fi připojení k internetu umožní stahování a instalaci oblíbených aplikací z Google Play. Díky otevřenému prohlížeči dovolí surfovat po internetu, připojit se k sociálním sítím jako Facebook, Twitter a další. Multimediální soubory Smart box přehrává z SD karty nebo USB flash disku. Po připojení bezdrátové klávesnice a myši můžete i v televizi surfovat pohodlně jako na PC.

Sdílejte data s inteligentní elektronikou

Se SMART BOXem můžete bezdrátově sdílet oblíbený multimediální obsah svého telefonu nebo tabletu a jednoduše přehrávat svá videa, fotky a hudbu na velké obrazovce vaší televize. SMART BOX se stane chytrým centrem vaší domácnosti. Umožní propojit vaše inteligentní zařízení, které budou vzájemně spolupracovat prostřednictvím sdílení obsahu, ovládání zařízení a mnoha dalších funkcí. Je to praktické, snadné a zábavné!

Gogen TVL

   
08.01.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme