Bulvár

Chytil mě za rukáv a nepustil!

Dobrý den, všechny v redakci vám zdravím a posílám své něco o revizorech.


Revizoři mě vlastně až tak nezajímají. A proč? Protože jsem snad nejpoctivějším člověkem na světě – bohužel. A proč bohužel? Protože ta tíha, abych nikdy nikoho nepodvedla, neošidila, neublížila, za každou cenu byla poctivá, spolehlivá je někdy strašná   A navíc při těch všech vlastnostech zapadla mezi ostatní – to se ani snad nedá.
Už jako školačka jsem byla stresová tím, když jsem si jako jediná v partě chtěla štípnout lístek – ostatní „velcí frajeři“ černí pasažéři z party, na mě koukali skoro s opovržením. Dokonce jsem si i lístky cvakala nenápadně – abych jako byla  také ta frajerka odvážná, co jezdí na černo. Jenže strach z revizora a ta zodpovědnost – kterou mi bohužel rodiče vštípili  nějak moc, mi nedovolila spáchat něco tak „hrozného“.

Revizoři, jako by to ze mě nějak poznali – skoro mě nezastavují. Sem tam mě sice vyzvou, abych jim ukázala jízdenku, ale je to skutečně málo kdy.

Má poslední příhoda s revizorem byla ale docela trapas. Nastoupila jsem do metra, pohodlně se usadila a v tom mi pod nos někdo  strčil nějaký průkaz – nebo odznak – nebo co to revizoři mají, aby nám tím mávali před očima. Myslela jsem si, že mi jen nějaký pán ukazuje  invalidní legitimaci a vyskočila jsem jako srnka a zvolala „ jojo posaďte se!“ Ale jak jsem tak vyskočila a chtěla uvolnit místo – muž to zřejmě pochopil tak, že jedu na černo a dávám se na útěk,  (ale to nevím kam bych v jedoucím metru asi tak utekla) a dost neurvale mě chytil za rukáv. Stále mi to ještě nedocházelo – dokonce mě to i mírně vytočilo. Dědek jeden – co se mu nelíbí – nevypadá staře, tak jak jsem mohla poznat, že ho mám pustit sednout a hned jak mi ukázal průkaz tak jsem ho pustila – o co mu tedy jde?

Až když mi řekl, že jestli nemám jízdenku ať mu dám OP došlo mi to. Lidem kolem mě to zřejmě došlo mnohem dříve než mě,  dva kluci opodál měli co dělat, aby nevyprskli smíchy. Ale asi  jim mě bylo  líto a tak se hlídali a pouze se jim cukaly koutky.

No nic, jízdenku jsem ukázala, navíc jsem se pustila i do vysvětlování, že jsem ho chtěla pustit sednou – revizor na mě jen koukal jestli nejsem vadná – proč by si měl sedat…

Takže bohužel vtipnou příhodou, jak mě kde honil revizor, nebo jak jsem ho přemlouvala a slibovala hory doly, se pochlubit nemohu. A kdyby všichni platili poctivě jako já – nemohl by se tím, že jezdí na černo chlubit nikdo – ono na tom asi není nic ke chlubení, nebo ano?

Jo a brácha jednou s partou v metru na revizora sehráli malé divadélko sice lístek cvaklý měli, ale když viděli pod schodama v metru číhajícího revizora, dali se na útěk – revizor je honil a když je dohonil oni jen vytáhly lístky :-).


Sabinkamedvidek


Děkujeme za příhodu s revizorem - myslím, že jste ho musela pěkně vypéct :-). A posíláme malý dárek.

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž 13.9.07:

   
13.09.2007 - Společnost - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  nemohu si pomoct,je jich 7 kde je 8 slepý jsem nevidím

  superkarma: 0 14.09.2007, 13:28:49
 2. avatar
  [2] arjev [*]

  superkarma: 0 13.09.2007, 13:45:01
 3. avatar
  [1] Evikus [*]

  Tak to by mě taky pobavilo - vidět revizora, který honí kluky, kteří pak vytáhnou lístky Ten se pak určitě mohl zvencnout.

  superkarma: 0 13.09.2007, 11:29:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme