Léto už klepe na dveře a většina z nás se těší, až bude na dovolené chytat bronz. Přiměřené dávky UV nám sice prospívají, ale všichni musíme mít na paměti varování kožních lékařů, že nadměrné opalování škodí.

 

Účinky ultrafialového záření na náš organismus

Rozumná dávka slunečního světla sice ovlivňuje příznivě lidské zdraví, avšak UV záření má i své negativní účinky, a to zejména na kůži a oči. Kůže často vystavovaná slunci rychleji stárne, má více vrásek a pigmentových skvrn. UV záření navíc snižuje imunitní reakce v kůži, což vede k vyššímu riziku vzniku zhoubných kožních nádorů.

 

Pečujte o pokožku komplexně

Pro péči a ochranu pokožky je vhodné vedle opalovacích krémů užívat i potravinové doplňky. Na trhu je nepřeberné množství těchto přípravků a vybrat si dobře je opravdové umění. Nicméně existují daná kritéria, která by pro nás měla být při výběru vodítkem. Pokud chcete vaší pokožce poskytnout maximální péči, vyplatí se sáhnout po velmi kvalitních vícesložkových doplňcích, které dokáží nejen negativní vliv slunečního záření eliminovat, ale se kterými i vaše opálení dlouho vydrží.

 

Zvolte kvalitu!

Jedinečným přípravkem na trhu, jehož pozitivní účinky potvrdily zkušenosti řady spokojených zákazníků, je GS Intensun. GS Intensun využívá nejmodernějších poznatků farmacie a dermatologie a jeho složení je výjimečné svou komplexností. GS Intensun jako jediný obsahuje Bellcaroten® (originální komplex karotenoidů – beta-karoten, lutein, lykopen) a antioxidanty (vitamin E, vitamin C, selen) působící proti stárnutí pleti a tvorbě vrásek. Oproti ostatním přípravkům používaným v České republice navíc obsahuje cenné regenerační látky – panthenol a biotin – nezbytné pro obnovu správného fungování pokožky vyčerpané expozicí na slunci.

 

GS Intensun působí ve všech fázích opalování a poskytuje komplexní péči:

• Rychlejší opálení, které vydrží déle

• Účinnější ochrana před UV zářením a spálením

• Efekt proti stárnutí pokožky a tvorbě vrásek

• Regenerace pokožky po opalování

 

S přípravkem GS Intensun  bude mít vaše pleť krásnou barvu a zdravý vzhled!

Více na www.intensun.cz


Pokud chcete vyhrát GS Intensun 90 kapslí na 3 měsíce užívání + Nivea body Tělové mléko Summer Beauty, tak s námi soutěžte ZDE 

Reklama