To, že advent je důležitou součástí Vánoc je historicky dáno. Má nás slavnostně naladit, probudit v nás očekávání a zároveň nabízí dostatek času na zařízení všeho potřebného před samotnými svátky. V dnešní době, bohužel, bývá pro mnohé spojen spíše s hektikou a nervozitou. Je proto načase pojmout adventní čas opravdu svátečně a nechat se podle tradic připravit na nadcházející emotivní svátky. Jak? Třeba jen tím, že si připustíme příjemnou atmosférou vánočních trhů.

Advent

Jsou-li vánoční trhy místem, kam už léta nechodíte, protože jsou plné cetek a připomínají tržnici tak vězte, že čas zapracoval v jejich prospěch a nyní opravdu představují oázu chutí, vůní a inspirace. A pokud byste klidně na trhy zašli, jen už vás nebaví ty stále stejné ve vašem okolí, je to výzva vyrazit někam dál. Do míst, která v roli adventních hostitelů zatím neznáte. Ať už do jiného města v rámci našich hranic, nebo směle i za ně.

Advent

Volbu vám zjednoduší například nabídka adventních pobytů společnosti Tchibo, která vás doprovodí do měst s těmi nejlepšími vánočními trhy. Zaujme vás například Olomouc, Vídeň, Drážďany nebo Štýrsko?

Pokud ještě váháte, podívejte se na www.tchibo.cz do záložky Cestování a speciální nabídky Vánoční trhy. V každé destinaci vás uvítá příjemný a prověřený hotel, a protože se blíží čas dárků a zázraků, čeká na vás vždy i něco navíc, speciální vánoční balíček, punč s tradičním koláčem a řada jiných překvapení.

Advent

Soutěž

Líbí se vám článek? Inspiroval vás k návštěvě adventních trhů mimo vaše bydliště? Není lepší nápad, než vyrazit na výlet a načerpat atmosféru adventních trhů a inspirovat se nákupem vánočních dárků. Tchibo vám také může poradit s nákupem výletu nebo dárku. Navíc tři z vás mohou získat voucher v hodnotě 1.000 Kč od společnosti Tchibo. Stačí se zapojit do soutěže! Soutěž probíhá ZDE

Reklama