Na kvalitu pleti působí hned několik vlivů – stravování, práce, stres, ale také spánek. Právě ve spánku se uvolňuje hormon melatonin, který podněcuje pleť k regeneraci. Proto je noční péče o pleť dvakrát tak důležitější než ta denní.

V redakci jsme testovaly:

ANEW REVERSALIST INFINITE EFFECTS - DUÁLNÍ OBNOVOVACÍ NOČNÍ KRÉM

Duální obnovovací noční krém Anew Reversalist Infinite Effects vyhlazuje vrásky a jemné linky a sjednocuje barevný tón pleti, tím obnovuje mladistvější vzhled. Jedná se o dva krémy s rozdílnými aktivními složkami, které se aplikují po týdnu a předcházejí tomu, aby si pleť navykla na jeden krém.

Složení s komplexem Phytol+ vyživuje pleť a připravuje ji na následnou péči se SuperRetinolem. Složení se SuperRetinolem pomáhá zvýšit produkci kolagenu a redukuje projevy stárnutí. Mezi vlastnosti krému patří mladistvější vzhled, vyhlazení vrásek, redukce vějířovitých vrásek a sjednocení barevného tónu pleti.

A jak jsme spokojené my?
 
Žaneta P.

Ačkoliv nespadám do cílové skupiny, pro kterou je tato noční péče vytvořena, ráda jsem ji vyzkoušela, a to kvůli jedné vlastnosti tohoto krému – sjednocení barevného tónu pleti. Má pleť sice nepatří mezi velmi problematickou, ale rozhodně také nepatří do sekce: „Vstanu a do 5ti minut odcházím.“ Tvrzení, že pupínky se tvoří pouze v pubertě, bych velmi ráda označila jako mýtus. I ženám, co už není „náct“, se sem tam něco objeví a já patřím mezi ně. Bohužel. A tak, když se mi nějaký ten neřád objeví, tak přibližně 14 dní bojuji se stopou po něm. Proto jsem ráda otestovala tuto duální péči a přiznám se – ačkoliv má pleť je zvyklá na bio produkty – především na oleje za studena lisované, tento krém mě mile překvapil. Aby toho nebylo málo, tak má pleť je děsná „cíťa“ a bála jsem se, jak bude reagovat. Nejednu ženu by napadlo, že konzistence u nočního krému bude hustší než u denního, ale opak je pravdou. Konzistence krému je velmi lehká a neucpává póry. Pleť po aplikaci byla mnohem odpočinutější, zdravějšího vzhledu a lépe připravená na ranní – denní péči.

Michaela M.

Duální obnovovací noční krém Anew Reversalist Infinite Effects hodnotím po 14ti denním používání a jsem velice překvapena - tak brzy se dostavenými výsledky. Střídání krémů po týdnu je příjemné. Vrásky jsou viditelně redukované a tón pleti je sjednocený. Celkově se cítím mladistvěji. Po mé zkušenosti s nočním krémem mohu jen doporučit.

Klára K.

Testování krémů Infinite Effects od Avonu přišlo v pravý čas, zrovna mi došel noční krém, který jsem používala.
Mám ráda kosmetiku Avon, proto jsem byla ráda, že mohu otestovat tuto novinku. Obě složky krému Infinite Effects od Avonu jsem po týdnu střídala, vyhovovala mi konzistence a vstřebávání. Krásně voní, pokožka reagovala velmi vstřícně. Myslím, že až mi dojde, objednám si ho. Je velmi příjemný, jsem s ním spokojená. Noční péči o pleť rozhodně nezanedbávám, mám sklony k tomu mít sušší pokožku, proto ji musím věnovat větší péči.

Reklama