o

Pokud jste dnes nečetli nejnovější zprávy ze světa, nevadí, udělali jsme to za vás. A divte se, máme novinku. Nebo spíš světové agentury ji mají, my ji pouze tlumočíme. Bacha, přiletí mimozemšťané! Tedy, asi…

Jak jinak si vysvětlit zprávu, že OSN právě ustanovila mluvčí, která za celý svět přivítá případné návštěvníky z jiné planety?

Zcela vážně se jí stala malajská astrofyzička Mazlan Othman, která stojí v čele Úřadu pro vztahy s vnějším vesmírem (UNOOSA) ve Vídni.

Úkolem osmapadesátileté „Mluvčí planety Země“  je připravit možnosti komunikace s návštěvníky z jiných světů, kteří přiletí, nebo lidstvo na dálku kontaktují.

Své představy uvítací řeči a vedení komunikace, má již brzy nastínit delegátům nadcházející vědecké konference, která se koná nedaleko Londýna.

Profesor Richard Crowther, odborník na vesmírné právo z britské vesmírné agentury k tomu  poznamenal, že Othmanová je tou nejlepší volbou pro případ, že nějaký mimozemšťan přiletí a řekne: „Zaveďte mne ke svému vůdci.“

o

No bezva, a má paní Mazlan ošéfovaný jazyk, nebo se OSN automaticky domnívá, že mimozemšťané umí anglicky?

Pro případ, že by mluvili třeba česky se dobrovolně hlásím.

Docela by mi bylo ctí. Jsem připravená i na to, že první mimozemšťan, kterého uvidím, bude vypadat jako pohyblivé párátko, nebo hora očí. :-))

Ptáte se jako já?

Nudí se za mořem, nebo vědí něco, co nevíme my???

Nakonec , proč ne.  Pokud ještě existuje svět civilizace zvané Anunaki, pak s námi komunikovat umí, neb už tady podle starých Sumerů byli a zase se vrátí.

Možná už parkují ….

Podívejte se z okna! :-)))

Reklama