Čtenářka Malinke.-kote si stěžuje, že prakticky skoro nikdy neprožije Vánoce na sněhu. Jinak je ale s těmito svátky naskrz spokojená.

Také jste sněhomilka? Potom budete rozumět následujícímu příspěvku čtenářky Malinke-kote...


Přeji všem pěkný den

Co mě na Vánocích štve? Jediné co mě doopravdy nejvíce na Vánocích vadí je to, že skoro nikdy nejsou Vánoce na sněhu. Mám ráda sníh, ale letos je to bída. Ráno začne sněžit a večer to vše roztaje a je samé bláto a druhý den náledí. Zrovna dnes v noci krásně sněžilo a napadlo trochu sněhu, ale ráno než jsem šla do práce tak pršelo a je venku náledí. Zlaté hory, tam mají sněhu každý rok hodně.

Já se jako každý rok na Vánoce těším, až budu zdobit stromeček, pomáhat s cukrovím i když letos jsem si cukroví dělala sama a ještě dělat budu, protože je máme rádi čerstvé, ale to mi vůbec nevadí. Také ráda nakupuji dárky. Nemám s tím problém a během hodiny mám dárky nakoupené. Letos jsem nakoupila dárky během jednoho dne. Nechápu ty lidi, kteří už dva měsíce předem shánějí dárky, nevědí co koupit a ještě nakupují na poslední chvíli. Já sice také nevím co koupit ale vždy mě hned něco okouzlí, koupím a jdu dál.

Já už vlastně na Vánoce mám vše hotové. Stromek nazdobený, cukroví dá se říct hotové i když se těším až budu dělat další. Jak jsem již psala dárky nakoupené, jen jeden jediný mi schází ale ten mi sežene sestra, protože se do města už nedostanu a tak mi ho pečlivě zabalí. Musím si ho 24. prosince vyzvednou než pojedu k našim. Štědrovečerní večeři dělat nemusím, na tu jsme pozvané k přítelovo rodičům, ale doufám, že vše stihnu a aspoň trochu jim s večeří pomůžu. Musím oběhnout sestru, babičku, rodiče, ještě nakoupit a jet zpátky k přítelovo rodičům.

Přeji všem pěkný zbytek dne a snad nám ten sníh konečně do Vánoc napadne.

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

PRÍSPĚVKY K TOMUTO TÉMATU JIŽ NEPOSÍLEJTE.

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo, milé čtenářky. A přišlo jich skutečně velké množství. Pokusím se vydat všechny. Až vydám poslední, tak se dozvíte, které čtenářky získaly slíbené odměny. Tedy odporně zelený dárek od AVONU (pro jednu z přispěvatelek) a 2.540 prémiových bodů do naší Šťastné vánoční soutěže, rozdělených mezi několik přispěvatelek.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama