Za tímto názorem si stojí čtenářka s nickem kobližka. Ne všichni muži stojí za chválu, ale pokud si ji zaslouží, nemělo by se chválou šetřit. Vždyť i my jsme rády, když slyšíme, že se nám povedla svíčková, nebo nám sluší nový účes

CHVÁLÍM A NESTYDÍM SE ZA TO !

Nevím, kolik žen, dívek a slečen chválí svoje partnery. Ono to jaksi není v módě, spíš se na ně většinou nadává stylem: „ten můj trouba, magor, debílek, blbeček......a kdybych chtěla, vzpoměla bych si na další oslovení, kterými některé z nás častují naše drahé polovičky.

Samozřejmě, že nebude vychvalovat toho svého ta žena, jejíž muž neustále zaměňuje adresu svého trvalého bydliště s hospůdkou na rohu, žena, která si občas musí zakrýt make-upem modřinu pod okem, doma skládá úhlí na zimu, zatímco ten její se ohřívá v postýlce divoké zrzky.....tam ta chvála postrádá smyslu. Ale snad nejsou všichni ti „testosteroni“ tak úplně špatní.

Vím ze své zkušenosti (a je letitá), že pochvala udělá moc. Neříkám, že musím ustavičně „mazat med kolem huby“, ale když si jí manžel zaslouží, dostane se mu jí v míře nebývalé. Přiznejme si, taky jsme rády, když nás pochválí, že ta svíčková se nám povedla, nebo že ten nový přeliv nám děsně sluší...Proč ne. Já oceňuju na manželovi jeho buldočí povahu. Když se do něčeho zakousne, dodělá to, i kdyby měl padnout. Je hrozně pracovitý, čehož si náramně považuju. Není problém pro něj prakticky cokoliv a vždycky má radost, když mě může něčím potěšit. Na druhé straně je ale pravda, že mně kytičku nepřinesl už několik měsíců, za což mu asi večer strhnu body :-)

Čím mě ale kdysi docela vytáčel, byla jeho nedochvilnost. Dneska už se tomu směju, protože když řekne, že přijede za půl hodinky, klidně si můžu pustit DVD Titanic a u závěrečných titulků si budu utírat nos pořád ještě bez jeho přítomnosti. Ale řekněte, není to maličkost? Každý přece něco máme. Jinak na něm oceňuju plno jiných věcí - má smysl pro humor, který je mi blízký, neplýtvá časem a umí ho dokonale využít, nechodí po hospodách a nehádáme se o peníze. Můžu mu věřit a spolehnout se na něj. To je pro mě deviza nejcennější. Má všechny (teda skoro všechny) vlastnosti, které jsem si přála mít u muže. Ne, není to žádný vymyšlený hobbit, je to můj muž.

Pěkný den a pokud si to váš partner zaslouží, tak ho pochvalte.

Zdraví kobližka

Děkuji za krásnou pochvalu a věřím, že to u vás tak bude i nadále

A co vy, milé ženy-in? Také se máte kým ochlubit? Za co nejčastěji svého partnera chválíte? Čím vám udělala radost poslední dobou? Jakou jeho vlastnost nejvíce oceňujete? Jakou jeho slabost jste mu ochotna prominout? Kdy jste svému muži naposledy řekla, že ho máte ráda?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama