Vztahy

Chválení jaksi není v módě

Za tímto názorem si stojí čtenářka s nickem kobližka. Ne všichni muži stojí za chválu, ale pokud si ji zaslouží, nemělo by se chválou šetřit. Vždyť i my jsme rády, když slyšíme, že se nám povedla svíčková, nebo nám sluší nový účes

CHVÁLÍM A NESTYDÍM SE ZA TO !

Nevím, kolik žen, dívek a slečen chválí svoje partnery. Ono to jaksi není v módě, spíš se na ně většinou nadává stylem: „ten můj trouba, magor, debílek, blbeček......a kdybych chtěla, vzpoměla bych si na další oslovení, kterými některé z nás častují naše drahé polovičky.

Samozřejmě, že nebude vychvalovat toho svého ta žena, jejíž muž neustále zaměňuje adresu svého trvalého bydliště s hospůdkou na rohu, žena, která si občas musí zakrýt make-upem modřinu pod okem, doma skládá úhlí na zimu, zatímco ten její se ohřívá v postýlce divoké zrzky.....tam ta chvála postrádá smyslu. Ale snad nejsou všichni ti „testosteroni“ tak úplně špatní.

Vím ze své zkušenosti (a je letitá), že pochvala udělá moc. Neříkám, že musím ustavičně „mazat med kolem huby“, ale když si jí manžel zaslouží, dostane se mu jí v míře nebývalé. Přiznejme si, taky jsme rády, když nás pochválí, že ta svíčková se nám povedla, nebo že ten nový přeliv nám děsně sluší...Proč ne. Já oceňuju na manželovi jeho buldočí povahu. Když se do něčeho zakousne, dodělá to, i kdyby měl padnout. Je hrozně pracovitý, čehož si náramně považuju. Není problém pro něj prakticky cokoliv a vždycky má radost, když mě může něčím potěšit. Na druhé straně je ale pravda, že mně kytičku nepřinesl už několik měsíců, za což mu asi večer strhnu body :-)

Čím mě ale kdysi docela vytáčel, byla jeho nedochvilnost. Dneska už se tomu směju, protože když řekne, že přijede za půl hodinky, klidně si můžu pustit DVD Titanic a u závěrečných titulků si budu utírat nos pořád ještě bez jeho přítomnosti. Ale řekněte, není to maličkost? Každý přece něco máme. Jinak na něm oceňuju plno jiných věcí - má smysl pro humor, který je mi blízký, neplýtvá časem a umí ho dokonale využít, nechodí po hospodách a nehádáme se o peníze. Můžu mu věřit a spolehnout se na něj. To je pro mě deviza nejcennější. Má všechny (teda skoro všechny) vlastnosti, které jsem si přála mít u muže. Ne, není to žádný vymyšlený hobbit, je to můj muž.

Pěkný den a pokud si to váš partner zaslouží, tak ho pochvalte.

Zdraví kobližka

Děkuji za krásnou pochvalu a věřím, že to u vás tak bude i nadále

A co vy, milé ženy-in? Také se máte kým ochlubit? Za co nejčastěji svého partnera chválíte? Čím vám udělala radost poslední dobou? Jakou jeho vlastnost nejvíce oceňujete? Jakou jeho slabost jste mu ochotna prominout? Kdy jste svému muži naposledy řekla, že ho máte ráda?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

   
11.11.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] enka1 [*]

  Sml16Sml67

  superkarma: 0 12.11.2011, 06:17:19
 2. avatar
  [7] kobližka [*]

  No,aby to nevyznělo,jako že můj muž je notorický"opožděnec",tak to zase ne.Ale občas se někde zapomenete déle,než je nutné.Nejde ale o nic důležitého,schůzku se mnou ještě nezmeškal.....

  superkarma: 0 11.11.2011, 14:25:55
 3. avatar
  [6] malvina [*]

  nedochvilnost u mého může  byla  tak   hrozná....  že se   dostavil   na smluvenou  schůzku až druhý den. A  to se  divil,     že  :"o  co vlastně  jde?  když se  opozdil   o hodin.... Znám  to   ne  z  vyprávění, ale  z vlastní zkušenosti..... NSml16

  superkarma: 0 11.11.2011, 12:00:48
 4. avatar
  [5] vodfon, kolie [*]

  Hezké a pravdivé čteníSml58

  superkarma: 0 11.11.2011, 10:04:30
 5. avatar
  [4] vodfon, kolie [*]

  Hezké a pravdivé čteníSml58

  superkarma: 0 11.11.2011, 10:04:20
 6. avatar
  [3] vodfon, kolie [*]

  Hezké a pravdivé čteníSml58

  superkarma: 0 11.11.2011, 10:04:01
 7. avatar
  [2] 38riki [*]

  Já myslím, že nedochvilnost maličkost není. Vadí mi hodně.

  superkarma: 2 11.11.2011, 09:26:00
 8. [1] FAXÍK [*]

  moc hezky napsané a vím od své maminky, že je důležité mužské pokolení chválit

  superkarma: 0 11.11.2011, 09:17:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme