První dnešní příspěvek poslala čtenářka Hanula. Chuť k jídlu má pořád, a jak říká, její mozek pořád myslí jinak, než chce.

Mám stejnou chuť k jídlu jako Vy, milá Hanulo, vitarián ze mě taky nebude. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju dobrý den (a dobrou chuť :-)).


Jídlo - můj celoživotní problém. Jím moc ráda a jím všechno - vůbec nejsem vybíravá.

Jako dítě jsem prý měla pořád nataženou ruku a čekala na svůj příděl - teda, když se třeba náhodou dostaly pomeranče, tak nás maminka poctivě dělila - byla to vzácnost.

A chuť k jídlu mi zůstala pořád. Opravdu jím všechno a nejlepší je, když to ještě někdo uvaří - nešetřím chválou a někdy i vylizuji talíř - fuj - to se přece nedělá. Nicméně - žádná dobrota nesmí přijít nazmar.

Teď bojuji s kily navíc (no není se čemu divit při té mé neustálé chuti k jídlu) a tak se snažím, snažím, snažím... jde to pomalu, ale přece jen deka ubývají. Mozek se přece jenom dá trochu ošidit, aby pořád na to jídlo nemyslel.

Teď si čtu hodně o syrové stravě - vitariánství - či jak se to jmenuje. A zkouším - do odpoledních hodin vydržím na ovoci a na zelenině. Ale na večer už do sebe musím něco šoupnout, protože ta chuť k jídlu je neodolatelná. Vitarián ze mě určitě nebude. No myslím, si, že i takhle málo stači k částečnému vyčištění organismu a hubnoucímu efektu. Jen se večer moc nenacpat....

Za chvíli jdu nakupovat, tak doufám, že v košíku bude jen samé ovoce a zelenina..... takovej tatarák - ach ju.... ten mozek je pořád myslí jinak, než chci já.........

Hanula

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak jíte přes den?

  • Jak jíte po celý den?
  • Dodržujete pravidelné a menší dávky?
  • Dáváte si ráno vydatnou snídani?
  • Jíte teplý oběd?
  • Nebo máte radši teplou večeři?
  • A co svačiny?
  • Co si myslíte o tom, že jedno teplé jídlo denně stačí?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá dárek: knížku Svět na pánvi (Roman Dolejš, nakl. Smartpress) a balíček od firmy Maggi (ochucovadlo Vegga, Maggi Nápady a Nudle z pánve). Pište do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je JÍDLO. Moc děkuju!

jid

Reklama