Novinky

Chudák holka nemá co na sebe

tak nám to pěkně začíná, tak malá a už nemá co na sebe, chtělo by se žertovat. Ale tady jdou všechny žerty stranou. Čtenářka s nickem eli.emanuela o tom ví své. Její malá holčička se přes zimu pěkně vytáhla a teď opravdu nemá co na sebe

Nesnáším nákupy. Nakoupit jídlo, to ještě přežiju, ale oblečení? Hrůza! Přesto se letos těším. Koukám z okna, pozoruji tu bílou nadílku, která se sype z nebe, ale duchem jsem už o nějaký ten týden dál, kdy bude jaro, teplo, sluníčko. Díky nečekané sněhové nadílce mám ještě chvilku, abych stihla vyrazit do obchodů a nakoupit vše potřebné.

 Ale ne pro sebe, nýbrž pro dceru. Ten náš pidižvík se totiž zničehožnic vytáhl, najednou doma máme rukatou nohatou mladou slečnu, které je všechno malé. Většinou jí oblečení vystačilo na dvě sezony, takže takový náhlý poskok v růstu nás překvapil, vlastně - zaskočil. Chudák holka nemá co na sebe. Teď zatím ano, na zimu je vybavena, ale jarního oblečení se nedostává. Doteď jí bylo celkem jedno, co má na sobě, ale teď už se chce strojit a být hezká. Zatím je to v mezích normy, ještě jsme nedošli do fáze, že by otevřela přecpanou skříň se slovy „Já nemám co na sebe!“, to přijde snad až s pubertou za pár let.

 V tuto chvíli se už těším, jak spolu půjdeme vybírat nějaké pěkné oblečky. Dvě holky vyrazí na nákupy. Možná si to tentokrát užiju, když se mnou půjde moje holčička, a možná i já obohatím svůj šatník o pár nových kousků. Od kamarádky mám pár tipů, kde se dá sehnat hezké oblečení za rozumnou cenu, tak nám držte palečky, aby tam měli naši velikost a ideálně se slevou. ;) Přeci jen, ještě nás čeká nákup nových bot, a ty dětské zdravotní jsou neskutečně drahé...

Eli.emanuela

Milá Eli. emanuelo, samozřejmě, že držíme palce

Text nebyl redakčně upraven

 

 

   
18.03.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] ladouch [*]

  Zdravotní botky kupujeme pro vnoučka a je to vždycky pěkná pálka.Sml58

  superkarma: 0 20.03.2013, 18:22:48
 2. avatar
  [2] datura [*]

  S dcerami jsem to řešila tak, že jsem je vzala do obchodu, vybraly si, co se jim líbilo, ale pod podmínkou, že to opravdu budou nosit, nikdy jsem jim nekupovala oblečení sama, tak jsem měla jistotu, že to opravdu budou rády nosit.

  superkarma: 0 20.03.2013, 17:38:12
 3. [1] Trefa [*]

  Trefa:to jsou rozmazlene deti.hlavne ze maji oni a druhe nemaji nic.ja musim take zit skrome,kdyz chci vnoucatum neco koupit.ale dcera me hubuje,nic nekupuj.

  superkarma: 0 18.03.2013, 16:09:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme