Lásky jedné plavovlásky

 

Mně to prostě nedá… nebudu ale psát o svém idolu, kterým je herec Patrick Swayze, co mne chytil za srdíčko ve filmu Dirty Dancing a se kterým bych si strašně ráda opravdu hříšně zatancovala či protančila střevíčky, ale napíšu o své kamarádce….

 

Moje kamarádka měla spoustu idolů, a to zejména filmových... ale zajímavé na tom je, jak své platonické lásky prožívala. Vzpomínám si, že tou první byl černovlasý modrooký Alain Delon… Na tom asi není potud nic zvláštního, ale jde o to, jak se taková láska projevovala. Má kamarádka světlovlasá – mírně nazrzlá (vlasy vlnité) se zelenýma očima se  totiž svými idoly vždy ztotožňovala… No a tak si představte, jak asi mohla vypadat po nabarvení načerno a napomádování. A to ani nemluvím o tom, kolikrát jsem s ní zhlédla film Tři muži na zabití, či o tom, jak jsme psaly scénář na jeho pokračování…. No výuka francouzštiny – to je jasná věc – přímo nutnost!

 

Dalším idolem, na kterého si vzpomínám, byl Arnold Schwarzenegger – kvůli němu začala chodit do posilovny s bezmeznou touhou mít svaly jako on, vlasy zkrátila postupně na ježka… a o rozsáhlé videotéce s jeho filmy se asi opět nemusím zmiňovat…

 

No a nakonec se mi vybavuje Lorenzo Lamaz coby Odpadlík… kvůli němu začala pěstovat dlouhé hnědé vlasy a nosit černé brýle – na motorku naštěstí neměla… Zato každý den pečlivě natáčela seriál Odpadlík na kazety, které si pak několikrát za den pouštěla. V té době již ale byla vdaná a měla dvouletého klučíka.  A co na to manžel? Věřte tomu nebo ne – on se dokonce jednou rozjel do televize, aby jí sehnal fotku s podpisem! Tomu říkám láska…

 

Tak to jsou ještě dozvuky včerejšího Radkova tématu. Jóó, idoly.... ale stejně je to krásné, občas se tak hezky zasnít, co?

 

Dneska si tu s vámi bude povídat Jindřiška, která se trošku zdržela v pražské dopravní zácpě. V každém případě jí ale posílejte vaše oblíbené fotografie, které jste vlastnoručně sami vytvořili. Moc se na vaše výtvory těší :o)))

redakce@zena-in.cz

 

Reklama