Bulvár

Chtěla krabičky od sirek, tak schovávala zapalovač


Zdravím Vás všechny.

Celé dětství jsem sbírala krabičky od zápalek. Musím na sebe říci, že s tím trpěl nejvíce můj otec, jelikož kouřil a používal benzinový zapalovač. Několikrát jsem mu ho schovala, aby byl nucen si koupit zápalky. Chvíli mu to trvalo, než na to přišel. Když zjistil, co mu provádím, tak již každý den přišel z práce a přinesl zase nějakou novou krabičku.

Tenkrát to zase tak jednoduché nebylo, nebyl tak velký výběr. Měla jsem jich opravdu hodně, přesný počet si již ani nepamatuji. O všechny jsem přišla při stěhování a dodnes nevím jak. Dnes mám sbírků slonů s chobotem nahoru. Všichni známí, včetně rodiny mi vždy při nějaké příležitosti přinesou nové. Já sama si je nekupuji, to by nebylo ono. Musí být pouze darovaní. Ale já už je nemám kam dávat, říkám pravidelně, ale vždy místečko najdu. Mám jich asi 150, již je nepočítám. Když gruntuji, to je prácička, všechny umýt a popovídat si s nimi. Ale mám tuto práci ráda.
4.gramofon s kotoučovými deskami

Věra


To byla pěkná "vychytralost" s tatínkovým zapalovačem. Slony sbírá více lidí a přeju vám, ať vás to jejich mytí nepřestane bavit.Taky jste dělávali podfuky, abyste získali něco do sbírky?
 

Dnes"

SBÍRÁME

CÉČKA, POHLEDY, ZNÁMKY, NÁLEPKY...
Co jste sbírali?
Prodávali jste, vyměňovali, kradli?
Máte dodnes něco schované?
Sbírají vaše děti?
A co vy?
napište na:
redakce@zena-in.cz

 

   
22.02.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  gerda:ještě jsem zapoměla napsat o vášni k hodinám.Kam se podívám,jsou hodiny.Na zdi,v sekretáři,kde se dá.Kočička taky nosí štěstí.Tento sloneček je taky hezký. .Jdu si udělat .

  superkarma: 0 22.02.2006, 11:11:27
 2. avatar
  [2] zuzinka [*]

  jednu chvíli jsem chtěla také sbírat etikety ze zápalek, ale jen ty co byly na krabičce nalepené. Pak je začali vyrábět vcelku, tištěné rovnou na krabičce, tak jsem to vzdala.

  superkarma: 0 22.02.2006, 11:10:42
 3. avatar
  [1] gerda [*]

  taky máme jednoho slonečka s chobotem pěkně nahoru - darovaného. Třeba nám přinese štěstí. Já jsem zas posedlá vším kočičím.

  superkarma: 0 22.02.2006, 10:59:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme