vzpomíná na svá školní léta a strasti se svou výškou čtenářka s nickem Ms.Luccy. Pak se najednou všechno „otočilo“ a měla opačný problém. Jako na houpačce, jednou žirafa, podruhé trpaslík. Více se dočtete v příspěvku

Dobrý den, dnes bych se také ráda podělila o svůj příběh. Když jsem chodila na nižší stupeň základní školy, byla jsem vždy skoro nejvyšší z celé třídy - dokonce vyšší než 99% kluků. Už v té době mi to nebylo moc příjemné a chtěla jsem být „normální“ a ne žádná žirafa.

Jenže pak jsem v 6. třídě přešla na gymnázium a najednou se to „zvrtlo“. Už jsem nepatřila mezi obry, ale najednou jsem byla trpaslík! Skoro všichni mě přerostli a já byla malinká. Bylo to divný mít zase opačný problém. Kluci si ze mě dělali pořád legraci a výmluvy typu „co je malý, to je hezký“ nezabíraly. Jak je to možný, že jsem nejdřív hrozně vysoká a pak zase moc malá?

Od té doby jsem možná vyrostla, ale stejně jsem pořád malá. Měřím 160 centimetrů. Ale nemůžu říct, že bych byla spokojená. Svůj mindrák se aspoň snažím řešit podpatky, nejenom proto, že je miluju, ale také proto, že s nimi cítim moc hezky.

Můj přítel je o hlavu větší než já. Líbím se mu, i když na moji adresu někdy ten vtípek udělá, ale nemyslí to špatně. Přesto stále čekám na to, že ještě trochu povyrostu. Moji rodiče jsou ale bohužel oba docela malí, takže už přestávám doufat. Vždycky jsem snila o tom, jak budu mít jednou krásný dlouhý nohy, ale tohle budu muset asi přenechat jiným. :-)

Ale na druhou stranu si říkám, že tenhle problém není tak hrozný a když jsem zoufalá vzpomenu si na zoufalou manželku Evu Longoriu, nádhernou herečku, kterou obdivuji a která není o moc větší než já.

Ms.Luccy

Milá Ms.Luccy, 160 cm není zase taková katastrofa.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste spokojené se svou výškou, milé ženy-in?

  • Jste vysoká, nebo malá? Jaké v tom spatřujete výhody, nevýhody? Které převažují?
  • Měla jste někdy se svou výškou problém? Kdy vám nejvíc vadilo, že jste „bidlo“nebo „prcek“?
  • Jak snadno, nebo složitě na sebe sháníte oblečení a boty?
  • Máte nějakou příhodu, která se vztahuje k vaší výšce?
  • Měnila byste, nebo jste si zvykla? Jakým způsobem svou výšku vyrovnáváte?
  • Jak vypadáte vedle svého partnera? Jste vyšší, nebo mu saháte po pás?

Napište nám, na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama