Proč by chtěla být čtenářka psí slečnou Eliškou? Důvod je jednoduchý, je tak roztomilá, že jí každou lumpárnu všichni odpustí a jen se s ním mazlí.

Také čtenářka Jana by ráda okusila psí život. Dokonce jeden konkrétní...


Dobrý den,

posílám vám své zamyšlení, nad tím jaké bych chtěla být zvíře a proč. Myslím, že mnoho z nás láká, pocit volnosti, takové té svobody a lítání. To bylo úplně první, co mně napadlo, takže se mi vybavil, spíš nějaký ten tažný pták - například čáp, který odlétá až do Afriky, kde si užívá teploučko a netrápí ho zima. No ale jinak bych chtěla být spíš pejsek, tedy konkrétně naše psí slečna Eliška, která nám teď momentálně uklízí dvorek smetákem, který se teď ukázal jako ta nejlepší hračka.

Eliška je tak trochu jako naše dítě, má ráda dobrůtky, pěkně pohodlíčko a nejvíc mazlení, kdy si lehne na záda a mazlete mě. Nejraděj by tak ležela pořád, je neuvěřitelně mazlivá a roztomilá a přímo k tomu vybízí.

Myslím, že je spokojená, protože mi to oplácí olizováním rukou i uší. Je veselá, hravá, úžasně uklízí-smetákem, hrabe ve skalce, aranžuje sušené květiny a dýně u vchodových dveří, má prostě moc práce. No a když udělám ty, ty, ty, tak to se mnou umí, lehne si na záda a vrtí ocáskem, no a já se musím rozesmát a zase mazlím. Proto bych chtěla být Eliškou...

S přáním pěkného dne,
Jana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30.10.2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama