Zdraví

Chronický zánět - SOS

Prosím mám dotaz, zda má někdo zkušenost s léčbou homeopatiky na chronický zánět děložního hrdla.

Já stále kojím, tudíž nechci brát léky, ale poněvadž jsem i prvé dítě kojila poměrně dlouho (2 roky a 8 měsíců a ukecávala jsem ho, ať už nechce), tak se obávám, že ještě nějaký čásek to potrvá.

Doktorka mi poradila oscillococcinum, tak to zkouším, ale jelikož nemám žádné příznaky nemoci, tak nepoznám rozdíl.

Máte někdo zkušenost?

Prosím poradte!


Bez mučení přiznávám, že s tímto problémem nemám zkušenosti.

Proto je to na vás, milé čtenářky.

Jen podotýkám, že pod články mohou psát pouze zaregistrované a přihlášené.

I vy se se svými problémy můžete obrátit na ostatní čtenaářky a to na adrese

sos@zena-in.cz

   
07.06.2005 - Zdraví - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Vivian [*]

  Kekka: já osobně si myslím, že by to určitě stálo za to

  superkarma: 0 07.06.2005, 20:38:47
 2. avatar
  [6] Kekka [*]

  Vivian: já jsem trochu nevěřící Tomáš, ale zdá se, že o tom něco víš. Mám čtyřletého syna, který je celou zimu permanentně nemocný - zánět nosohltanu, středouší. Už jsem ho musela odhlásit i ze školky. Myslíš, že se mám obrátit na homeopata?

  superkarma: 0 07.06.2005, 18:35:58
 3. avatar
  [5] Vivian [*]

  Aby homeopatická léčba byla opravdu k něčemu, nelze užívat homeopatika jen tak, bez vyšetření odborníkem (specialistou na homeopatii) Není to tak jednoduché, jak se to může zdát, a k efektivní terapii rozhodně nestačí koupit si v lékárně volně prodejný lék. Oscilococcinum také není klasické homeopatikum.
  Klasická homeopatie funguje na naprosto odlišných principech nežli alopatie (klasická medicína), a k předepsání skutečně účinné léčby je potřeba velmi důkladného vyšetření, které narozdíl od vyšetření u klasického lékaře, který je s vámi za deset minut hotov, trvá až hodinu a půl.
  A tato léčba bohužel není hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění, takže pokud se chcete uzdravit pomocí homeopatie, budete si to muset uhradit ze svého.
  Tento způsob léčby má však vysoké procento úspěšnosti, takže se to určitě vyplatí

  superkarma: 0 07.06.2005, 14:24:17
 4. avatar
  [4] kačinka [*]

  Co se týče vitamínů, chce to přidat kyselinu listovou (0,5 mg/den), B6 (4 mg/den)a b12 (0,05 mg/den) - to jsou minimální dávky, listovku lze i víc. Enzymy ano, super je "ALVEO" (rostlinné enzymy) + papain a bromelain.

  superkarma: 0 07.06.2005, 11:30:40
 5. avatar
  [3] Zdendula [*]

  já jsem po porodu trpěla 2 roky mykozou (teť si nejsem jistá jestli jsem napsala správné i/y , ale to není předmětem), vždy 2 týdny zánět a týden klid, doktor už mě pomalu ani neprohlížel a vždy napsal nové léky, pokaždé něco jiného , za čtvrt roku jsem měla nastřádanou igelitku obalů od léků a s těmi jsem se vydala za jiným doktorem. Ten mi tenkrát předepsal nějakou mast za pár korun a po vyléčení mi doporučil akupunkturu zaměřenou na celkové posílení imunity. musím říci že je to už 10 let a od té doby mě tento zánět postihl jen 2x a zbavila jsem se i běžných onemocnění jako je chřipka atd, opakuji tu kůru každých 5 let a i v době kdy celá moje rodina ulehne s chřipkou já jsem jako rybička

  superkarma: 0 07.06.2005, 11:26:38
 6. avatar
  [2] Kekka [*]

  Homeopatika jsou v tvém případě asi vhodná. Ještě bych to doplnila enzymovou léčbou - Wobenzym. Ale dávkování raději prodiskutuj s lékařem. Dál hodně vitamínů a minerálů, ale to asi víš. Přeji hodně štěstí.

  superkarma: 0 07.06.2005, 09:46:02
 7. avatar
  [1] janato [*]

  Toto je názor primáře ORL oddělení jedné nemonice v Ostravě(NETÝKAL SE DĚLOŽNÍHO HRDLA, ALE CHRONICKÉHO ZÁNĚTU DUTIN):
  u chronických zánětlivých onemocnění je použití homeopatik velmi vhodné, je třeba počítat s dlouhodobým užíváním, několik měsíců až let, protože antibiotika jsou často neúčinná.

  superkarma: 0 07.06.2005, 09:10:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme