Rakovina prsu se netýká jen žen! Tuto skutečnost si ve své nové kampani uvědomila společnost Avon Cosmetics, a proto své aktivity zaměřila i na muže. Pokud totiž žena rakovinou prsu onemocní, postihne tato událost celou rodinu. Důležité je tedy přesvědčit muže, aby nebyli lhostejní k tomuto nebezpečí a své ženy vyzývali k preventivnímu vyšetření prsu. Vždyť pouze prevencí je možné odhalit rakovinu včas a začít ji léčit.

Potřebné informace o nemoci i důležité kontakty mohou muži i ženy získat na bezplatné Avon Lince proti rakovině prsu 800 180 880, nebo na internetových stránkách www.brantese.cz.

Avon Linku proti rakovině financuje Avon již řadu let a její provoz od března 2004 zajišťuje sdružení pacientek s nádorovým onemocnění prsu Mamma HELP. Kromě členek sdružení je na lince k dispozici jednou týdně také lékař – odborník na onkologii, a jednou týdně rovněž psycholog. Určitě se nemusíte bát zavolat. Operátorky Avon Linky proti rakovině prsu jsou dámy s osobní motivací pomáhat, která pramení z vlastních zkušeností s tímto onemocněním. Přitom pochopení, porozumění a rada jsou přesně to, co v těžkých chvílích potřebuje opravdu každá pacientka i nejistý manžel, který se o svou ženu bojí.

Pomoci v boji proti rakovině prsu může opravdu každý, a to zakoupením výrobků s růžovou stuhou z kolekce Avon proti rakovině prsu. Nově je tato kolekce rozšířena o brože a kosmetické taštičky. Pro konkrétnější představu – například koupí dvou stříbrných broží (každá je za 100 Kč) přispějete na jedno mamografické vyšetření.

Pokud chcete i vy podpořit aktivity v boji proti této zákeřné nemoci, můžete si produkty s růžovou stužkou zakoupit u své Avon Lady/Avon Gentlemana nebo v Avon Centrech (Stroupežnického 21, Praha 5 a Na Maninách 7, Praha 7). Nemáte-li svoji Avon Lady nebo Avon Gentlemana, můžete kontaktovat infolinku 257 089 189 nebo navštívit internetové stránky www.brantese.cz.

Reklama