Zdraví

Chraňte své oči!

ginko

Očím škodí intenzivní práce u monitoru počítače, dlouhé sledování televize, dlouhé čtení, noční jízda autem, nedostatek spánku, konzumace alkoholu a kouření. Dochází pak k oxidačnímu stresu, kdy vzniká větší množství tzv. „volných radikálů, které mohou zapříčinit např. předčasné stárnutí očí. K odbourání volných radikálů disponuje tělo vlastním antioxidačním ochranným systémem. Je důležité tento ochranný systém posilovat.

Ochrana a výživa očí je zvláště důležitá u lidí s věkem nad 50 let. S vyšším věkem dochází k oslabování antioxidačního systému, který chrání zrak. Pro zdraví očí jsou velmi důležité látky antioxidanty a karotenoidy (lutein, zeaxantin, ginkgo biloba a zinek). Tyto látky pomáhají chránit oči před oxidačním stresem, podporují výživu očí, posilují makulu - část očí, která zajišťuje ostré vidění, filtrují škodlivé UV záření, a pomáhají tak chránit zrakové buňky před poškozením. Antioxidanty a karotenoidy si nedokáže tělo vytvořit samo, je nutné přijímat je ze stravy nebo prostřednictvím doplňků stravy.

Doplněk stravy PROTECTUM GINKGO EXTRA je multiantioxidant s klinicky ověřeným účinnými látkami, který obsahuje vyváženou kombinaci antioxidantů a karotenoidů (lutein, zeaxantin, ginkgo biloba a zinek). PROTECTUM GINKGO EXTRA jsou kapsle pro ochranu a výživu očí, které mají speciální složení přizpůsobené nutričním požadavkům osob starších 50 let.

Přípravek Protectum Ginkgo Extra byl vyvinut, aby pomáhal chránit Váš zrak. Zlepšuje výživu očí a posiluje jejich ochranný systém.

Je dostupný v lékárnách, bez lékařského předpisu.

Více se o tomto přípravku dozvíte na stránkách www.protectum.cz

Náš TIP:

Nechte se inspirovat přípravkem PROTECTUM GINKGO EXTRA na vánoční dárek. PROTECTUM GINKGO EXTRA je vhodný jako doplněk stravy u osob starších 50 let či osob se šedým zákalem. PROTECTUM GINKGO EXTRA jistě udělá radost nejedné babičce, mamince či tatínkovi.

 

 

 

 

 

   
11.11.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] majkel [*]

    Souhlasím Protectum Ginkgo je skvělé Sml16

    superkarma: 0 20.05.2011, 08:43:32
  2. [1] mechanik [*]

    Určitě si musíme zrak chránit,dnešní doba je pro oči opravdu pohroma,svítí se převážně zářivkami ,hodně času trávíme u televize a u počítačů a nebezpečím pro náš zrak je i Slunce.Sml58

    superkarma: 0 14.11.2009, 19:59:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme