Obleva, déšť, mokro a přitom ledovka. Také máte dilema, co si ráno obout? Kozačky, nebo raději gumáky? V ulicích vídáme obojí. Zateplené gumové holinky budou v těchto dech asi tou nejlepší volbou.

Tak máme oblevu, a přitom jsme se těšily na bílé Vánoce. To je k zlosti. Místo bílého sněhu je všude špinavá břečka a chodníky plné soli. Nic dobrého pro naše kožené boty. Kdo má doma zateplené holínky, určitě neprohloupí, když si je zase obuje. Teploty nad nulou udrží nohy v teple a guma odolá „nasolené“ vodě, která na chodnících zbyla po ledovce.

holínky

Gumové holínky se poslední dobou staly hitem a vyhledávanou obuví, kterou určitě užijete. Pravda, nepatří zrovna k nejlevnější, ceny těchto gumových kozaček se mnohdy blíží cenám těch kožených, ale když si vezmete, že jsou takřka nezničitelné, za investici určitě stojí. Dají se nosit v těchto dnech, kdy se teploty pohybují lehce kolem nuly, ale i v jiných obdobích roku. Uplatnění najdou určitě na podzim a na jaře.

holínky

Na fotkách vidíte zajímavou alternativu mezi gumovými holínkami a kozačkami. Kombinované modely. Bota je gumová, vršek z kůže nebo impregnovaného textilu

A ještě mám pro vás tip a dobrý nápad, který poslední dobou vídám u mnoha mladých dívek. Jezdecké holínky zdobené cvočky. Pokud chcete ušetřit, udělejte to jako ony.

holínky

Kupte si gumové holinky v jezdeckých potřebách a nechte si je „ocvočkovat“.

Foto: Salamander

Čtěte také:

 

Reklama